Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie zgłosić oszusta? - XenoxMT2


madafaka5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,w ostatnich 2 dniach zostałem oszukany , gdzie mogę to zgłosić ?

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

na forum powinien byc odpowiedni dzial lub na ts, ale polecam nastepnym razem wymiane na ts przy gm :)

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

A będzie miała mnie w dupie skoro mam SS ?

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

A będzie miała mnie w dupie skoro mam SS ?

Powiedzą Ci, że nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje graczy, bo nie chce im się grzebać w logach/sprawdzać dowodów/ zwracać itemów.

Ale oczywiście próbuj, nic nie tracisz, a może akurat zechcą coś zrobić w tej sprawie.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

Tylko akurat ja kupowałem od gościa miecz za doładowanie. Chciałbym żeby został on po prostu zbanowany.

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

jesli kupowales cos za pln to watpie, zeby zareagowali ;) ale probuj nie zaszkodzi

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Opublikowano

Tylko akurat ja kupowałem od gościa miecz za doładowanie. Chciałbym żeby został on po prostu zbanowany

Na większości serwerach handel za PLN jest zabroniony, dlatego na zwrot pieniędzy nie masz co liczyć. Możliwe tylko, że gracz, z którym handlowałeś dostanie bana za handel, o ile masz wystarczające dowody. Gorzej, jeśli trafisz na sknerę GM, który zechce ukarać obie strony, czyli także Ciebie.

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...