Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Najładniejszy skin za 975 RP?


Ultraviolence

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale do jakich postaci? ;-;

Tak to polecam - Yasuo w Samo południe, Król tryndamere, Lucian Najemnik, Nidalee łowczyni głów i oczywiście kayle z eterycznymi skrzydłami.

Opublikowano

Skinów za 975RP jest hohoho i trochę. Wymienić mogę kilka z nich:

 

Mafia Graves

Mafia Miss Fortune

Oktoberfest Gragas

Foxfire Ahri

Popstar Ahri

Gladiator Draven

Phoenix Quinn

Woad Scout Quinn

 

I wiele wiele więcej.. Starczy poszukać na lolking w zakładce champions, wybierasz interesującego Ciebie championa, następnie skin i masz tam ceny i jakie skiny owa postać ma.

xyz

Opublikowano

Mi się podoba skin Brauma za 975 :3 Sam go mam i naprawde jest ladny.

Kolejny "Lol'owiec" a co... ;)

Tylko narazie 21 lvl :3

 

Opublikowano

Jeśli chodzi o najładniejszy skin za 975RP to tylko DAT ASS IRELIA !!! (czyli Frostblade Irelia :D)

Ewentualnie tak jak kolega wyżej wspomniał, Battle Bunny Riven :D

Opublikowano

Wyróżniają się : Imperial Lux, Officer Caitlyn, Officer Vi, Volcanic Wukong

Mam imperialną i jest brzydka ,morda jak kotlet mielony ,a ubranko z chyba jakiejś bajki -.-

 

 

Lee Sin Tajski Bokser

Lee Sin Basenowy

Rybak Fizz

Arktyczny Kennen

Niespodzianka Fiddlestick

47990292595971448862.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...