Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Serwer Mini Games + Freebuild - Co o tym sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w planach mam założenie serwera z kolegą podzielonego na Mini Games, Freebuild i jak damy radę PvP. Główną mini grą była by rozgrywka wzorowana na Igrzyskach Śmierci 2. Było by do wyboru kilka ciekawych map, napakowanych licznymi pułapkami i ukrytymi skrzyniami z itemkami niezbędnymi do przeżycia oraz wygrania. Do wyboru będzie jeszcze kilka gier, takich jak :

- TNTRun

- The Walls

- SkyWars

 

Kolejną atrakcją byłby serwer Freebuild w oldschoolowym klimacie podzielony na działki ( VIP będzie miał większe ) i mapę surowcową.

 

Poniżej zdjęcie planu gry Igrzyska Śmierci :

jpamn7.png

 

Chciałbym znać waszą opinię na temat serwera, czy zagralibyście na takim oraz sugestie dotyczące jego.

Plan Mini Gry Igrzyska Śmierci zastrzeżony, zakaz kopiowania !

Opublikowano

Zagrałbym na takim i często bym wpadał. Napisz coś więcej o rozgrywce Igrzysk czy to miałyby być zwykłe survival games z tą twoją mapą, czy autorski plugin?

6742.jpg

Opublikowano

Skoro masz autorski pomysł na minigame to po co dokładać tam jeszcze inne? Zawsze więcej miejsca dla fanów twojego autorskiego trybu :)

Opublikowano

Ja bym nie robil na minigamesach takich gier jak są np. Na mysg. Moze skopiuj pomysly z tych wielkich serwerow amerykanskich typu hypixel, bo przecież nie kazdy ma premke, no a po za tym spolszcz pluginy bo na calym "polskim" serwerze sie fajnie gra. A co do reszty to tak samo: nie rób typowego freebuilda czy pvp tylko zrob na nim cos nowego i bedzie spoko

Opublikowano

Masz dużo pluginów na minigames SkyWars TntRun itp wystarczy troche po ustawiać i gitara :D

                                                                                         


post-1171398-0-20996200-1405711681.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...