Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Argentus, bon na zwierzęta oraz mistyki


GoldenCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie.. otóż od pewnego czasu pogrywam na Argentusie, i mam teraz takie pytanko tzn. Czy bon na zwierzęta działa na jakieś potwory oprócz M1, tzn. Mapy 200 itp.. Oraz czy bon na mistyków działa tylko na Av. na mistyków czy również na inne potwory na innych mapach tych 180+, na Argentusie oczywiście. :)

1.Pytanko, czy warto robić te bony w eq do expa, silny na zwierzęta, silny na mistyków.

2.Pytanko, czy bon na ludzi działa w Av2/Av3 Itp.. Argentus. :)

3.Który Bambusek jako boosówka będzie najlepszy?

- Bambus: 22 UM, MISTYCY , DIABŁY , INTELIGENCJA.

- Bambus: 22 UM, DIABŁY , PRZESZYWKA , OTRUCIE.

- Bambus: 20 UM, DIABŁY, SPOWOLNIENIE , ZWIERZĘTA.

- Jakiś inny..

4.Czy bon na Orki, działa gdzieś na mapach 180+, oprócz Doliny orków?

 

 

Lajkuję najbardziej zacne odpowiedzi . :3

 

@xKayman , bić biję z skilli bo to bossówka jak napisałem. :P a hitać, z bambuska 56 SR, szkoda jedynie że zwierzaki nie działają na nic, no cóż czekam na dalsze wypowiedzi :)

image.png

Opublikowano

Witam, mam pytanie.. otóż od pewnego czasu pogrywam na Argentusie, i mam teraz takie pytanko tzn. Czy bon na zwierzęta działa na jakieś potwory oprócz M1, tzn. Mapy 200 itp.. Oraz czy bon na mistyków działa tylko na Av. na mistyków czy również na inne potwory na innych mapach tych 180+, na Argentusie oczywiście. :)

1.Pytanko, czy warto robić te bony w eq do expa, silny na zwierzęta, silny na mistyków.

2.Pytanko, czy bon na ludzi działa w Av2/Av3 Itp.. Argentus. :)

3.Który Bambusek jako boosówka będzie najlepszy?

- Bambus: 22 UM, MISTYCY , DIABŁY , INTELIGENCJA.

- Bambus: 22 UM, DIABŁY , PRZESZYWKA , OTRUCIE.

- Bambus: 20 UM, DIABŁY, SPOWOLNIENIE , ZWIERZĘTA.

- Jakiś inny..

4.Czy bon na Orki, działa gdzieś na mapach 180+, oprócz Doliny orków?

 

 

Lajkuję najbardziej zacne odpowiedzi . :3

1. Tylko na mistyków

2. Raczej nie bardziej diabły

3. Zależy czy bijesz z ziemi/konia/skilli ale raczej bambus z truciem

4. Raczej nie przynajmniej ja nie odczułem różnicy

8536a44dbfa38.jpg

Opublikowano

mistyki acz kolwiek na pl chyba dzialaly zwierzeta na v1

Pomogłem lub nie, podoba Ci się mój komenatrz, DAJ LIKE, a ja na pewno się odwdzięczę :)

 

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód.   ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...