Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Komputer po wyczyszczeniu wolniej chodzi !


Nathan.

Pytanie

Opublikowano

Witam. 
Mam taki problem , wczoraj wyczyściłem komputer od środka tzn wyczyscilem go z kurzu i wyczyscilem na dodatek wiatraczek i procesor. wyczyscilem procesor bo była na nim stara pasta termoprzewodząca ale z mojej głupoty zapomniałem nałożyć nową paste. Tak więc zamontowałem procesor i wiatraczek bez pasty. Uruchamiam komputer ale jak przeglądam internet to bardzo wolno chodzi rzecz mówiąc laguje. 
Tak więc na drugi dzień (dzisiejszy) kupiłem paste termoprzewodzącą nasmarowalem prawidłowo ale i tak cały czas laguje. 

Dodatkowe informacje : 
- w menedzerze zadań , w wydajności mam uzycie cpu miedzy 95-100%. 
- Dioda HDD cały czas świeci.
- Temperatury w everescie 
Płyta główna : 48oC 
Procesor : 91oC 
Procesor nr1 / rdzen nr 1 -33oC 
Procesor nr2 / rdzen nr 2 - 34oC 
GPU Diode (DispIO) 90oC 
GPU Diode (MemIO) 92oC 
GPU Diode (Shader) 92oC 
__________________________ 

Parametry : 
karta graficzna : ATI Radeon HD 4800 Series 
Procesor : Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz 
Bios : Award Modular BIOS v6.00PG 
Pamieć : 4096MB RAM 
System : Win7 Professional 32-bit 
Zasilacz : nie wiem jaka marka ale wiem że 230V 

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak można zapomnieć nałożyć pasty?! -.- Nie masz pasty? Nie składaj go tak długo aż dostaniesz gdzieś pastę dobrej jakości a nie syf za 10 zł, od siebie polecam mx-2.

.

Opublikowano

Jak można zapomnieć nałożyć pasty?! -.- Nie masz pasty? Nie składaj go tak długo aż dostaniesz gdzieś pastę dobrej jakości a nie syf za 10 zł, od siebie polecam mx-2.

Pasta obniża tylko temperaturę o kilka stopni -,-

Opublikowano

Temperatura rdzeni jest niska, a temeratura procesora strasznie wysoka. Kto mi to powie, jak to jest możliwe?

 

To samo z temperaturą graficznego układu. Po 92'?

Przecież i tak powinien się dawno komputer wyłaczyć lub bez położenia pasty na początku uległ jakiemus uszkodzeniu.

Opublikowano

Temperatura rdzeni jest niska, a temeratura procesora strasznie wysoka. Kto mi to powie, jak to jest możliwe?

 

Magia  xD

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...