-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Nathan.
Nathan.
Witam.
Mam taki problem , wczoraj wyczyściłem komputer od środka tzn wyczyscilem go z kurzu i wyczyscilem na dodatek wiatraczek i procesor. wyczyscilem procesor bo była na nim stara pasta termoprzewodząca ale z mojej głupoty zapomniałem nałożyć nową paste. Tak więc zamontowałem procesor i wiatraczek bez pasty. Uruchamiam komputer ale jak przeglądam internet to bardzo wolno chodzi rzecz mówiąc laguje.
Tak więc na drugi dzień (dzisiejszy) kupiłem paste termoprzewodzącą nasmarowalem prawidłowo ale i tak cały czas laguje.
Dodatkowe informacje :
- w menedzerze zadań , w wydajności mam uzycie cpu miedzy 95-100%.
- Dioda HDD cały czas świeci.
- Temperatury w everescie
Płyta główna : 48oC
Procesor : 91oC
Procesor nr1 / rdzen nr 1 -33oC
Procesor nr2 / rdzen nr 2 - 34oC
GPU Diode (DispIO) 90oC
GPU Diode (MemIO) 92oC
GPU Diode (Shader) 92oC
__________________________
Parametry :
karta graficzna : ATI Radeon HD 4800 Series
Procesor : Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz
Bios : Award Modular BIOS v6.00PG
Pamieć : 4096MB RAM
System : Win7 Professional 32-bit
Zasilacz : nie wiem jaka marka ale wiem że 230V
8 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.