Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] [Autorski] [Skript] CobbleX//Rucane TNT//Rożdżka TP na spawn by MrxJoint


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

^

|R

|

|E

|

|K

|

|L

|

|A

|

|M

|

|A

|

 

 

post-860323-0-19904400-1403257292_thumb.png

 

Siemanko!

Z okazji wyjścia WildSk 1.5 postanowiłem napisać skrypt

na CobbeX i pare innych bajerów :P

Serdecznie zapraszam do komentowania.

Wiem że masa jest podobnych skryptów, lecz

z tym craftingiem jeszcze nie ma :D

I myślę że nagrody są calkiem fajne.

Do prawidłowego funkcjonowania potrzebny jest:

 

WildSkript 1.5 Beta

 

Link:

 

http://www.dzikoysk.net/projects/wildskript/download/1.5b/WildSkript.jar

 

 

post-860323-0-98432000-1403257543.png

 

 

Co dodaje skrypt?!?

 

Otóż skrypt wprowadza na serwer "kamień". Możemy go uzyskać z 567 CobbleStona

ułożonym w craftingu w taki sposób:

 

post-860323-0-00654700-1403267604_thumb.png

 

 

Z nudów dopisałem jeszcze różdżke TP na spawn.

Może nie jest ona aż taka super ale mi była potrzebna :P

Do craftowania potrzebne są nam:

2x Blok Złota

1x Patyk

W craftingu robi się to tak:

 

post-860323-0-43490900-1403267605_thumb.png

 

 

post-860323-0-79068200-1403267844_thumb.png

 

 

http://pastebin.com/APztdYe0

 

 

post-860323-0-15098100-1403257280.png

 

 


1.0 ---> Wydanie skryptu [2014-06-20]

 

 

 

post-860323-0-80460800-1403268159.png

 

1. Dodanie więcej zmiennych.

2. Wiecej nagród.

3. Pisze co wiecej dodać.

 

 

Mini Tutorial:

 

 

Jeśli zmieniacie tą opcje:

itemek.TP: Stick

lub tą:

item.coblex: Sponge

 

To musicie jeszcze zmienić nazwe w craftingu czyli tu:

{1 "nazwa itemka" of Unbreaking 10 named "&6Rozdzka TP na spawn"}

lub tą:

{1 "nazwa itemka" of Unbreaking 10 named "&2CobbleX"}

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

@MadixxD Dzięki staram się ale jakoś nic nie mogę nowego wymyślić :/ Może pomożesz xD

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Wiem, ze tego jest duzo, ale moglbys stworzyc skrypt na drop ze stone.

Tylko nie taki podstawowy tylko taki, ktory jest latwy w konfiguracji, skonfigurowany pod FORTUNE, wysokosci wypadani itd.

 

Licze na lajk ;C

Opublikowano

@MadixxD Mogę zrobić jutro dodam albo w niedzielę bo trochę pracy mam teraz :C

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

W WS 1.5 są bugi z craftingiem. A tak to jest to bardzo łatwe, nawet na cobblex jest kod. Zrób takie coś w pluginie to zobaczymy.

Opublikowano

@#e3uS Ale właśnie ja nei umiem pisać pl :( Chciałem się nauczyć pisać ale to nie dla mnie za dużo tego :(

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Prosty, banalny skrypt. Gdyby się dało łapkę w dól, dałbym ją ;f Można było to skrócić o połowę ..  Grafika strasznie odrzuca użytkowników.

Coś tu będzie KIEDYŚ xD

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

 Nie waro się męczyć, już w internecie jest tak dużo tych pluginów/skryptów..

Ty jestes slepy czy udajesz? Zobacz ze post jest z czerwca i taki na cobblex dopiero w lipcy powstal, wiec tutaj jest taki pierwszy skrypt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...