Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Laptop nie włącza się po stanie wstrzymania.


direx4

Pytanie

Opublikowano

Mam Laptop HP Pavilion Enterainment PC.

System operacyjny Windows 7

Po zamknięciu klapy, laptop automatycznie przechodzi w stan uśpienia, a po otwarciu znowu przechodzi w stan gotowości. Mój problem polega na tym że po zamknięciu klapy laptop się "nie wyłączył" a gdy go otworzyłem to monitor jest cały czas czarny, słychać prace komputera i diody na obudowie się palą ( od dźwięku i sieci bezprzewodowej palą się na czerwono zamiast na niebiesko )

 

Próbowałem wymusić wyłączenie komputer przez przytrzymanie przycisku power jednak po ponownym uruchomieniu komputer wciąż uruchamia się do tego samego momentu czyli czarny obraz, tak jak wcześniej.

 

Próbowałem również użyć klawiszy f1-f12 razem z fn jednak to też nie pomogło.

 

Co mogę jeszcze w takiej sytuacji zrobić? Jak "obudzić" ten laptop? Proszę o pomoc

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

często dla HP na stronie wraz z modelem jest fix który należy zainstalować , poprawia współpracę systemu z zarządzaniem energią chyba to HP Power Manager albo coś podobnego . poszukaj sobie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Problem jest w tym że laptop w ogóle się nie uruchamia, zostaje na czarnym ekranie i nie mogę nic zrobić, nawet wejść do BIOSu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...