Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa - jakaś zielona karta


Musioł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otworzyłem tą złotą paczkę w Fifie World za 7.500 i dostałem takie coś:

 

zb8aixW.png

 

Nie znam się za bardzo na Fifie, za bardzo nie wiem co to znaczy że ta karta jest zielona.

Opublikowano

opłaca sie ;) sprawdz po ile chodzi i wystaw go pare tysiecy mniej niz wszyscy to weźmiesz za niego ponad 100k ( moze wiięcej bo nie mam pojęcia jaką ma wartosc) . Jak jestes w 8 lidze to pewnie nie masz super skladu , a za tyle pieniedzy da się zrobic cos ciekawego juz

Opublikowano

Ale moim zdaniem lepiej zachowaj go w składzie zawodnik dobrze gra jeżeli był zawodnikiem meczu na mistrzostwach świata 2014. Takich kart jest mało.

3299714609807431174823.jpeg

Opublikowano

Czyli opłaca się dać go na licytację? Jaką cenę dać na start?

Jestem w 8 lidze, nie znam się xD

 

FIFA 14 czy World?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zawodnik meczu z mistrzostw świata. Gdyby to był Benzema byłbyś milionerem. A tak to zarobiłeś około 100 tysięcy.

przesadzasz znam ceny na pamiec i za ta karte nie dostanie 20 tys. a cene benzemy nie komentuje

 

karta jest max warta 12 tys. monet !

 

wystaw za 10 tys, moze ktos kupi ale bedzie ciezko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...