Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Steam summer sale!


kotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj każdy w dobrym humorze,


portfele tracą na wadzę,


mimo, że my w oporze,


bo steam ma wyprzedaże


 


C*****y wierszyk na wstęp, ale każdy wie o co chodzi


 


Zaczęło się istne piekło wyprzedaży, Summer Steam Sale,


 


Wyprzedaż będzie trwała w dniach 19-30 czerwca i co 8 godzin pojawiają się nowe gry.


Proste, czyż nie?


Ale poza wielkimi minusowymi kwotami steam przygotował na was pułapkę....


 


Letnia Przygoda - tak nazwali piekielną pułapkę, na którą pokusiłby się sam Bóg.


Na czym to polega?


Przez okres wyprzedaży pojawiły się "Karty letniej wyprzedaży" z cyferkami od 1 do 10.


Po zebraniu 10 kart zwykłych lub foliowych możemy wytworzyć odznakę aby zdobyć kilka bonusów (itemy do gier*) oraz więcej kart.


 


Z letnią przygodą nie zmierzymy się jednak sami.


Zostało wydzielone 5 drużyn (tym razem 100% randomowo, nie możesz wybrać).


I tutaj zaczyna się piekło.


Drużyny rywalizują ze sobą zdobywając punkty, które pozwalają im zdobyć, nie zgadniecie, więcej kart!


 


Mniej więcej skąd zdobyć karty:


 


- Za każde 10 euro wydanych na gry na steam otrzymujemy 1 kartę


- Za każde 3 głosowania na następny pakiet gier w wyprzedaży (lvl steam 8 lub wyższy)


- Po dołączeniu do drużyny (lvl steam 8 lub wyższy)


- Jeżeli włożyłeś coś w zwycięstwo (i wygrała) swojej drużyny (wytworzyłeś odznakę po dołączeniu) otrzymujesz dwie karty


 


Co można zrobić z kartami?


- Odznakę (parę dupereli)


- Sprzedać na rynku (jak ostatnio sprawdzałem, jedna karta chodziła po 0,30 euro)


 


 


*- na poprzednim evencie z itemami na odznakę, jedne z rzadszych itemów po kilku miesiącach chodziły po 100 euro


 


 


Jeżeli macie jakieś niepotrzebne karty, chętnie je przyjmę, zwłaszcza, jeżeli jesteście w niebieskich ;D


Niebiescy do boju!  :D


 


76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...