Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Skrypt UltimateClans


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ultimateclans usun {rank} na chacie...Bo masz prefix ustawiony w display-name

Opublikowano

To nie jest problem ultimateclans tylko essentials i permissionex musisz wejsc w config essentials i poszukać group-fromat i tam usunac {GROUP}

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Authme, AutoMessage, AZRank, ButtonWarp, ChestShop, Commander, CookieMonster, Essentials, FrameProtect, HeroicDeathPlus, HoloApi, iConomy, JoinMessages, mcore, MobHealth, MultiCommand, MultiMOTD, Multiverse-core, Multiverse-NetherPortals, Multiverse-Portals, MyCommand, NameTagEdit, OpenINV, OtherDrops, PermissionsEx, PlayerHeads, PluginMetrics, ProtocolLib, PvPLevels, PvPTitles, RandomPlacer, Skript, SuperCensor, TagApi, TreasureChest, update, updater, Vault, WorldBorder, WorldEdit, WorldGuard

Opublikowano


To ustaw albo essentials chat albo z skript w configu {rank}, musisz usunąć jedno z nich. 
Możesz też sprawdzić pex'aczy nie masz prefix/suffix.

 

Opublikowano

Ultimate Clans:

# Czy wlaczyc UltimateChat:
ultimatechat.enable: true

# Wyglad wiadomosci
ultimatechat: &7[&6{TAG}&7]{DISPLAY}: {MESSAGE}
# Przepisz tutaj wyglšd tagu
ultimatechat-tag: &7[&6{TAG}&7]

# {TAG} - Tag gildii
# {RANK} - Ranga
# {PLAYER} - Nazwa gracza
# {DISPLAY} - Wyswitlana nazwa gracza
# {MESSAGE} - Wiadomosc

 

 

Essentials:

 

 

 

#format: '<{DISPLAYNAME}> {MESSAGE}'
format: '{DISPLAYNAME}:&7 {MESSAGE}.'

 

 

Ja tak miałem ustawione i działa :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...