Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Skript - *cuboid is not a region!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Szukałem czegoś na ten temat i znalazłem. Niestety nie zadziałało. A nie mam czasu na dłuższe szukanie więc piszę ten temat. Chciałbym zrobić w skrypcie takie coś, że gracz po wejściu na dany teren wykonuje określoną czynność. Np przenosi go na spawn. Jak to zrobić? Pozdrawiam.

Ps. 

u mnie skrypt na to wygląda tak:

on entering of region 'end':
    execute player command "spawn"

i wywala mi błąd: 

"end is not a region"

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Wciąż wywala błąd, próbowałem na wszystkie sposoby z " i z ' a nawet bez.

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano
A region of a regions plugin. Skript currently supports WorldGuard, Factions, GriefPrevention and PreciousStones.
Please note that some regions plugins do not have named regions, some use numerical ids to identify regions, and some may have regions with the same name in different worlds, thus using regions like "region name" in scripts may or may not work.

Notka z dokumntacji.

Musisz sprawdzić co to jest dokładnie za region używając tego:

on region exit:
	message "Leaving %region%."

Jaka to jest dokładnie nazwa regionu a potem wpisz to do swojego skryptu.

 

P.S Jaką masz wersję SK że Tobie działają regiony ^^

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano
A region of a regions plugin. Skript currently supports WorldGuard, Factions, GriefPrevention and PreciousStones.
Please note that some regions plugins do not have named regions, some use numerical ids to identify regions, and some may have regions with the same name in different worlds, thus using regions like "region name" in scripts may or may not work.

Notka z dokumntacji.

Musisz sprawdzić co to jest dokładnie za region używając tego:

on region exit:
	message "Leaving %region%."

Jaka to jest dokładnie nazwa regionu a potem wpisz to do swojego skryptu.

 

P.S Jaką masz wersję SK że Tobie działają regiony ^^

 

 

Czyli mam do tego dodać nazwę świata, czy jak? Pokaż przykład jak możesz. + Najnowszą z bukkit.org

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

Nie, musisz sprawdzić dokładnie jaki to jest region ten twój "end" wgrywasz ten skrypt

on region exit:
	message "Leaving %region%."

i wchodzisz na region ten który chcesz aby teleportowało na spawn. Wychodzisz z niego i ci pokazuje "Leaving --CosTam--" i te --CosTam-- masz wpisac w

on entering of region "--CosTam--":
    execute player command "spawn"

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

 

Nie, musisz sprawdzić dokładnie jaki to jest region ten twój "end" wgrywasz ten skrypt

on region exit:
	message "Leaving %region%."

i wchodzisz na region ten który chcesz aby teleportowało na spawn. Wychodzisz z niego i ci pokazuje "Leaving --CosTam--" i te --CosTam-- masz wpisac w

on entering of region "--CosTam--":
    execute player command "spawn"

"leaving end in world world". A ta nazwa end nie dziala. Coś innego chyba musi być przyczyną. Może trzeba jakiś dodatek wgrać?

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

to spróbuj też dodać in "world"

czyli to będzie wyglądało tak:
 

on entering of region "end" in "world":
    execute player command "spawn"

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

A spróbuj zmienić nazwę regionu.

 

#Edit:

Jeszcze w dokumentacji znalazłem takie coś:

cannot be used directly

"Nie może być używany bezpośrednio"

Co kolwiek to znaczy, może to być powodem ? xD


Czytałem na necie, to może by pomogło inna wersja skrypt. Koleś na innym forum napisał, że Skript 2.1 posiada taką funkcję. Zobacz może ci podziała.

Link wysyłam na PW, ponieważ tam nie podali skana, a mi się nie chce robić.

#Edit 2:

Link wygasł :(

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Chyba że takie coś:

on region enter:
   region is name "end":
         execute player command "spawn"

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

A jakiego bukkita posiadasz ?

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Istnieje taki region...?

Wywala ci errora bo jest szansa, że region o takiej nazwie nie istnieje.

Opublikowano

a działa tobie region __global__ ?

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

Istnieje taki region...?

 

Wywala ci errora bo jest szansa, że region o takiej nazwie nie istnieje.

Masz mnie za głupiego czy jak? :D Oczywiście że jest.

 

a działa tobie region __global__ ?

Tak.

Pozdrawiam, MrArek1000

Opublikowano

A jakiego bukkita posiadasz

 no właśnie może coś z silnikiem posprawdzaj wersje silnika i pluginu może tu być problem albo poszukaj pluginu na inną wersje kompatybilną z wersją twojego serwera

DIAMENTOWY GLOB - sieć serwerów Minecraft ip: s1.diaxglob.pl

Opublikowano




on entering of region "end":
        execute player command "spawn"

Takie coś musi działać, nie ma innej opcji. 

Najpierw musisz stworzyć region o nazwie "end", później zreloaduj skrypt.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano


on region enter:
"%region at player%" contains "NAZWA"


Powinno działać, u mnie tylko tak zadziałało.

 

diamond_item.png  

Opublikowano

Już nie pracuje nad tym, ale możecie pisać, może komuś się przyda. PS

 

tego skirpt nie uznaje za poprawne poniewaz nie masz world guarda ..

Masz mnie za idiotę? ;x

Pozdrawiam, MrArek1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...