Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ConHDesign to oszust? - wyłudzenie itemów csgo.


Czaro_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam piszę tutaj temat ponieważ chciałbym nagłośnić sytuacje ,która miała miejsce dzisiaj ale za którą moge winić siebie lecz jak to się mówi umowa to umowa.
Więc tak jest sobie na youtubie pewien użytkownik który ma 60k widzów poprosił mnie bym pożyczył mu troche swoich itemów do gry bo chciał livestreamować zgodziłem się , itemy miał mi oddać za ok 1,30h i w zamian miał mi wykonać w przyszłości jakąś grafike itd.
No więc dałem mu te itemy a on mnie w skrócie oszukał udaje że go nie ma , nie odbiera zaproszeń do wymiany (prawdopodobnie mnie zablokował.)
Zaufałem mu bo na swoim głownym koncie ConHDesign napisał komentarz z moim nickiem ale go usunął i nie mam jak tego pokazać.

Napisałem ten post żeby nikt więcej mu nie dał itemów i by NIGDY PRZENIGDY NIE UFAŁ KOMUŚ W INTERNECIE NAWET JEŻELI TO JEST TAKA SUPER "SŁAWA YOUTUBOWA"(O ile się nie podszywał)
Tutaj macie jeszcze dowód w spoilerze(aha i jeżeli post jest w złym dziale prosze o przeniesienie)
@Edit a tak ps; to dodałem też ten post bo nie mam się komu wyżalić ;_; a ps2; mozecie go zreportowac czy kto wie co tam zrobic zeby dostal bana na trade albo mnie poprostu wysmiac w odpowiedzaich :<

Nigdy nie zdradzaj nikomu swojego hasła.

conHDesign: siema
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Siema siema
conHDesign: Mam pytanie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Tak
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Słucham
conHDesign: Ogolnie to nie gram w cs: go
conHDesign: ale za 1h
conHDesign: bede mial stream
conHDesign: z paroma znanymi osobami
conHDesign: i chciałem się zapytać, czy nie masz jakis gownianych wizerunków broni, zeby mi pozyczyc na czas streamowania
conHDesign: 30-40 minut
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: te gowniane wizerunki broni sa strasznie tanie moge ci pokupowac i dac za darmo tylko powiedz jakie
conHDesign: no z jednej strony do broni, ktorymi sie caly czas gra
conHDesign: tj. ak, m4, awp, deagle, glock, usp
conHDesign: a z drugiej zeby to fajnie wygladalo jakos w grze
conHDesign: nie wydawaj na mnie zadnej kasy ziom 
conHDesign: ja malo gram w cs go
conHDesign: a chcialem tylko zeby dzieciaki sie pojarały fajnymi skinami
conHDesign: potrzebuje czegos tylko na czas okolo godziny
conHDesign: i nic wiecej
conHDesign: jak masz jakis kanał na yt, to moge Cie tam podlinkowac
conHDesign: ze jestes wlascicielem tych przedmiotow
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: nic nie nagrywam 
conHDesign: No to zrobie Ci awatar
conHDesign: cokolwiek, w formie podziekowania
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Dobra poczekaj moment nie chce zadnych awatarow
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ani dupereli
conHDesign: no to jak moge Ci sie odwdzieczyc?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Nic nie musisz robic
conHDesign: ej no, ale chce
conHDesign: dobra to powiedzmy ze
conHDesign: jezeli w szkole/pracy/w zyciu
conHDesign: bedziesz potrzebowal jakiegos projektu graficznego
conHDesign: plakatu, czegokolwiek
conHDesign: to masz to u mnie za free
conHDesign: wszystko co zwiazane z grafiką
conHDesign: mnie po prostu znajomi zaprosili na live
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Dobra poczekaj moment a tak btw z kim ten live?
conHDesign: umowilem sie ze bede gral
conHDesign: ze Sp4zim
conHDesign: nolifem
conHDesign: i jakims tam jeszcze
conHDesign: anglikiem
conHDesign: nolif to polak
conHDesign: ale cos  tam ogarnia z eng 
conHDesign: taki maślak, wiesz 
Użytkownik conHDesign zaakceptował zaproszenie do wymiany.
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: tak o jakos bedzie
conHDesign: do 14:00
conHDesign: a masz jakis noz?
conHDesign: albo scouta
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Panie bez przesady 
conHDesign: co bez przesady?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Z nozami
conHDesign: no bracie, do 14:10 maks
conHDesign: i oddam wszystko z nawiązką
conHDesign: mam 20 h w cs go
conHDesign: nie gram w to
conHDesign: xD
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Ja nawet nie wiem czy jestes prawdziwym conem 
conHDesign: To moge Ci napisac
conHDesign: postac
conHDesign: posta*
conHDesign: na moim kanale
conHDesign: patrz
conHDesign: komentarz przeczytaj
conHDesign: pierwszy
conHDesign: i kliknij na goscia ktory go napisal
conHDesign: widzisz  ?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Nie dokonca
conHDesign: no pierwszy komentarz
conHDesign: 25 sekund temu
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: a
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: widzom
conHDesign: noo
conHDesign: potrzebuje pare fajnych skinow
conHDesign: na 1h
conHDesign: streamu
conHDesign: i przed 14:30
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ale wiesz ja sie i tak boje 
conHDesign: oddaje ci wszystko
conHDesign: czego?!? 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: noze sa warte w c**j 
conHDesign: dude
conHDesign: jestem youtuberem
conHDesign: 65.000 ludzi mam pod soba
conHDesign: nie robie zadnych przekretow
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Wiem ja ciebie subuje 
conHDesign: bo byloby juz po mnie
conHDesign: prosze Cie bracie!
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ale wiesz
conHDesign: wiem
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: 250 zl?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: pls
conHDesign: dostaniesz za to reward
conHDesign: wiesz ile zarabiam?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: nie wiem
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: lol
conHDesign: utrzymuje
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: 1200?
conHDesign: starych
conHDesign: + siebie
conHDesign: z dziewczyną
conHDesign: jeszcze mam hajs na paliwo
conHDesign: i na zarcie
conHDesign: mieszkam w wyjebanej chacie
conHDesign: i nie utrzymuje sie z yt
conHDesign: tylko z designu i 2 firm dla ktorych pracuje
conHDesign: fullscreen.net
conHDesign: i divimove.net
conHDesign: mam firme http://www.noril.com.pl/
conHDesign: ktora zostala zalozona w gdansku
conHDesign: rok temu
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: O j****y 
conHDesign: a wiesz czym jezdze?
conHDesign: przeczytaj rejestracje i obczaj nazwe firmy na gorze
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: na godzine
conHDesign: mam w dupie ile co kosztuje
conHDesign: bo nie zalezy mi na hajsie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: patrz trade
conHDesign: co to za ak
conHDesign: ?
conHDesign: ;o
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: tęczowo
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Ale lepiej oddaj'
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ;P
conHDesign: 1h:30 min
conHDesign: ~
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: a i mozesz dac linka do
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: liva
conHDesign: spoko
conHDesign: dam link do twitcha
conHDesign: jak sie zacznie stream
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: okej
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: A i jescze dla pewnosci po skonczeniu szybko do mnie napisz bo ja tutaj ostatnio nałogowo w cs'a gram a bez skinow to wsytd
conHDesign: jak sie skonczy stream
conHDesign: to od razu ci dam znac
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: okej
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Hej a tak ogolnie to znalazloby sie tam miejscie dla mnie do gry czy tak 2/10?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Zią?
conHDesign: moment
conHDesign: to jes 3v3
conHDesign: czekamy na jednego goscia
conHDesign: bo sra na kiblu
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: 
conHDesign: i konca nie widac
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Streamu nie ma?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: A nie wazne jeszce tam nie grasz tych trojek 
Użytkownik conHDesign zmienił status na: Online.
conHDesign: ten koles
conHDesign: bedzie za jakas minute
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: spoko
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: bede ogladal bo chce to zobaczyc 
conHDesign: ej
conHDesign: sp4zie sie pyta
conHDesign: skad masz ten noz
 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: dluga historia
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: 
conHDesign: no mow
conHDesign: :
conHDesign: 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Jak ma sie hajsy a nie ma co sie z nimi zrobic to dziwne pomysly przychodza mi do glowy
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: to jeden z nich 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ale na drugi juz mnie nie stac
conHDesign: kupiles noz
conHDesign: za 200 zł?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Czemu nie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: moj kolega otworzyl chyba z 50 skrzynek
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: i nic fajnego
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: uznalem ze po co sie denerwowac z otwierraniem jak moge kupic
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: lol
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Wylewsko to napisalem ale chyba zrozumiales o co mi chodzi 
conHDesign: japierdziele
conHDesign: 
conHDesign: za te 200
conHDesign: moglbys miec wiele ciekawszych rzeczy
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: no ok. ale to byl pomysl jaki mi przyszedl do glowy jako pierwszy.
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Bo moge 
conHDesign: a jakies ciuchy
conHDesign: czy cos
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Juz kupilem dawno
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: na lato sobie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: i jest ok.
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: I tak polowy nie ubieram to po co mi wiecej
conHDesign: 
conHDesign: ej
conHDesign: ten sp4zie sie pyta
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: tak
conHDesign: czy nie masz jakiegos deagle
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: mam
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: A co chcesz go?
conHDesign: ale chodzi mi zeby na stream pozyczyc
conHDesign: jemu
conHDesign: ja bede raczej gral tym ak
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Odrazu wszystkim 
conHDesign: bo zajebiscie wyglada
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: daj mi jego steama
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: to mu dam
conHDesign: ej no sp4zie to ma 500k
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: wiem
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ile ma
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: i co nagrywa
conHDesign: jeszcze nie ma streama bo gruby nie wrocil
conHDesign: z kibla
conHDesign: :F
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: jezu 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ale nadal nie wiem jak nazywa sie teraz na steamie lol bo go dodam i mu dam a pozniej sie z wami rozlicze kappa
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: To jak ?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Bo juz nie wiem
conHDesign: chwila
conHDesign: zapytam sie go
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Jestem juz dawno
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: myslisz ze sie nie domyslilem kto bedzie streamowal? 
conHDesign: ej
conHDesign: wez sp4ziemu
conHDesign: pozycz jakis deagle
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ale nie wiem jak sie nazywa na steamie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: kude
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: nie na streamie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: na steamie
conHDesign: ja mu dam
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ;_;
conHDesign: pozniej Cie doda
conHDesign: bo i tak
conHDesign: jak go dodasz
conHDesign: to 5 dni
conHDesign: trzeba czekac
conHDesign: na wymiane
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: lol?
conHDesign: no ta
conHDesign: nie wiesz o tym?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: nie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: myslalem tylko ze jak sie nie ma steam guarda i sie go wlaczy to na wymiany trzeba czekac 14 dni
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: czy cos
conHDesign: niee
conHDesign: ej
conHDesign: ten sp4zie
conHDesign: sie pyta o jakis
conHDesign: aug, usp, deagle
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: jakis jaki co
conHDesign: nawet nie wiem co to aug
conHDesign: 
conHDesign: masz cos takiego?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: On powinien miec z tego milion
conHDesign: dam mu te 3
conHDesign: rzeczy
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Tylko prosze oddajcie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: :
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: {
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: 
conHDesign: no raczej
conHDesign: 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Ale w sumie to jak on sie na steamie nazywa?
conHDesign: chodzi ci o ?
conHDesign: sp4ziego?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: sp4zie
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: tak
conHDesign: nikitich
conHDesign: a zeby go dodac to nie wiem
conHDesign: jaki ma nick
conHDesign: chyba tez
conHDesign: nikitich
conHDesign: ej
conHDesign: to glupie pytanie
conHDesign: ale
conHDesign: da sie jakos ustawic
conHDesign: tlumik
conHDesign: dla tego asimova?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: nie
conHDesign: dlaczego?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: musi byc m4a1s zeby byl tlumik wtedy mozna dokrecac i odkrecac
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: A czemu to valve sie spytaj
conHDesign: lol
conHDesign: chamstwo
conHDesign: ej
conHDesign: jaki mam awatar?
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: con
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: taki napis
conHDesign: japierdole
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: i tyle taki sami jak wczesniej
conHDesign: nie moge tego zmienic
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: tam musi miec mniej niz 1mb chyba ale nie jestem pewny
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: A tak ogolnie to chyba sie nie zanosi na to ze bedziecie grac 
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ej dobra sluchaj
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: daj mi narazie itemy moje a jak bedziecie 100% pewni ze gracie to ci dam
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: bo tak jakos sie dziwnie boje
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: ;_;
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Con kurde
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: halooo
MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Japierdziele odpowiedz przynajmiej
Użytkownik conHDesign zmienił status na: Online.
 

Opublikowano

Fajnie ze sie z nami podzieliles a to jest przestroga dla innyc: nie ufajcie nikomu z internetu : ).

Ps. Ten typo dziwnie pisze jakos 'dziecinnie'. Oczywiscie jesli jest to prawda masz prawo zglosic to valve jednakze odp. prawdopodobnie bedzie znana :c

graphic.png
Opublikowano

To co nam pokazałeś to jedynie się tym ośmieszyłeś bo jest to szczyt idiotyzmu i wątpię żeby coś takiego podlegało oszustwu ponieważ sam z własnej woli zgodziłeś się na tą wymianę a to że odda to już jego wola.. k***a jpr tym bardziej ze pierwszy raz pisze z tym kolesiem. Widzę przyszłość dla tej młodzieży... 

Opublikowano

tak to jest jak się myśli że pierwszy , lepszy random z friendlisty zmieni sobie na nick jakiegoś youtubera i nagle myślisz sobie jaki to Ja nie jestem że mam takich fejmów we friendliście . A teraz przejdźmy do sprawy , potwierdzam słowa xemonta , jest to szczyt idiotyzmu u ludzi , że dają skiny za darmo . Gość ma dostać reporta za to , że dobrowolnie dałeś mu skiny i dałeś się wkręcić jak 14-to letnie dziecko ? ( Nie obrażam Cię , takie porównanie ) . Jak chcesz takie rzeczy następnym razem robić to niech ktoś ci da coś "pod zastaw" , jeżeli nie to wypad i tyle . Ludzie pokroju conHDesign i inni szukają sobie frajerów  ( Nie obrażam Cie , mówie to w ogólnym kontekscie) nawkręcają Ci bajer , Ty w to uwierzysz i tak się bajka kończy , dajesz mu skiny gość Cie na ignore liste i płacz potem na mpcforum bo jakiś dzieciak używający nick jakiegoś youtubera nawkręcał CI bajek ^^ . Jeżeli nie wiesz z kim handlujesz to najlepiej tego nie rób , takie moje zdanie :) 

Pozdrawiam Wszystkich :)

Opublikowano

Skinow nie odzyskasz a temu typowi nic sie nie stanie bo valve za to nie odpowiada bo to sam dales. Poprostu za swoja glupoye straciles i tyle a duzo jest takich osob teraz.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Con to mój stary znajomy :D Pamiętam jeszcze jak zaczynał z tym kanałem, to chyba quake'a nagrywał i half-life 2 xD Ogólnie spoko ziomek, a że jesteś takim mózgiem, że dałeś się nabrać na coś takiego, to twoja wina :D pewnie na middlemana też byś się nabrał :D Nic z tym nie zrobisz, pożegnaj się ze skinami po 20 centów ;c

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Con to mój stary znajomy :D Pamiętam jeszcze jak zaczynał z tym kanałem, to chyba quake'a nagrywał i half-life 2 xD Ogólnie spoko ziomek, a że jesteś takim mózgiem, że dałeś się nabrać na coś takiego, to twoja wina :D pewnie na middlemana też byś się nabrał :D Nic z tym nie zrobisz, pożegnaj się ze skinami po 20 centów ;c

Wyraźnie pisał,że dał nóż..

______________________

 

trudno, nic z tym nie zrobisz.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Dzięki za ostrzeżenie co prawda nie gram w cs:go ale będę na niego uważał. Tak w ogóle kiedyś ktoś nagrał film że go oszukał o giftcoda do Minecraft'a.

28668778758492166319.png

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jesli ja bym siedzial i mial rozpatrzyc ta sprawe , to bym ci za c**ja nie oddal itemow 1) dobrowolnie przekazales itemy 2) dajac te itemy liczyles sie z tym ze moze ci je zajebac 3)chwalil sie niby ze ma hajsu w c**j... przestroga , zawsze jak sie ktos chwali to pewnie ci zajebie 

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

Nie czaje tego jak można komuś dać takie skiny/nóż... do mnie jakby sam Barack Obama napisał to bym mu nie dał nawet jednego skina, to jest Polska zapamiętajcie... tu nie ma uczciwości w wiekszości przypadków, każdy orze jak może i ma wyje***e na innych :) nawet jak jest youtuberem z 50k widzów to z youtuba ma marne grosze i te kilkaset ze skinów sporo mu da(oczywiście nie mówie o wszystkich, ale o większości).

Widać po rozmowie, że to rozmowa dwóch dzieci to nie wymagajcie od autora nie wiadomo czego :) ja jako dzieciak tez pare razy dałem się okraść około 10 lat temu i dużo się nauczyłem, że w grach nie wolno nikomu ufać jeżeli nie znasz go chociaż kilka lat :) co prawda zdarza i się, że nawet po 2 latach znajomośći Cie kumpel/koleżanka okrada ale to raczej rzadkie przypadki.

 

Także Czaro_PL głowa do góry, 200zł+ to nie majątek, a mysle, że rozumu nabrałeś i nie dasz się już nikomu oszukać chociażby nie wiem jakie bajki Ci opowiadał i obiecywał złote góry :)

 

Co do odzyskania skinów to VALVE Ci nic nie pomoże ponieważ dałeś mu to dobrowolnie poprzez wymiane, on Ci tego teoretycznie nie ukradł, kradzieżą możnaby nazwać jakby Ci sie włamał na konto i sam sobie przekazał chociaż to obecnie nie możliwe bo blokada by się odpaliła, ewentualnie jakby jakoś poprzez bota Ci to ukradł. Ten punkt zawarty jest w regulaminach większości gier online.

 

 

 

EDIT: kolega wyżej napisał iż to jest steam Con'a http://steamcommunity.com/profiles/76561197997118555. Mam pytanie czy to jest Twój nóż ? :P

 

Jeszcze tekst: MLGBLAZEIT420UWOTM8REKTSCRUBS: Tylko prosze oddajcie

 

rozwaliło mnie to :) jak ktoś Ci ma coś ukrasć to na "prosze oddaj" raczej nie zareaguje :P jeżeli się boisz to nie pożyczasz... proste :) powiedz mi co z tego miałeś mieć wzamian za pożyczenie ? nic... więć po jaka cholere dałeś mu tyle kasy za nic ? to tak samo jak na ulicy by podeszła do Ciebie obca osoba i zapytała czy pożyczysz jej 200zł, pozyczyłbyś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...