Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bol - włącza się ale nie działa w grze.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Bol mi działał chyba przez tydzień. Ale teraz gry go odpalam to normalnie się włącza zaznaczam skrypt do katariny i inne. Uruchamiam lola. Wchodze do gry. W dolnym rogu pisze ze pomyślnie sie wstrzykneło czy coś takiego. Gra sie zaczyna. Bola nie ma. Brak zielonego kółeczka. Wogóle tak jak bym go nie włączył. Co mam zrobić?

Opublikowano

Jak riot przysrał teraz tymi patchami to właśnie z bolem są jakieś błędy ;/ 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Kup vipa ;]


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Jak riot przysrał teraz tymi patchami to właśnie z bolem są jakieś błędy ;/ 

Nie ma problemów Free BoL nie jest jescze dostępny

Opublikowano

1. BoL nie działa przez patch, pakiety są całkowicie zepsute (Evadeee i wszystko inne co używa pakietów powoduje crash gry/nie działa), trzeba czekać aż spudgy naprawi,

2. Free userzy dopiero 23.06 mają ;)

 

@pepson132

Są problemy, nie działa prawie każdy skrypt na vipa (każdy używający pakietów) :>

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

bol jest dostępny w poniedziałek jeśli masz free dla vipów jest już 

Co z tego, że jest, jak nie można z niego korzystać? Crash gry na miejscu jak masz chociaż jeden VIP skrypt używający pakietów

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Wiesz może ile kosztuje i czy mozna płacić poprzez pay safe card? 

Da się płacić przez PSC chyba 10 eurosiaków na miech na VIP jest ale crashuje evadee i różne gówna które używają pakietów niestety :( a spudgy śpi xD

Opublikowano

Da się płacić przez PSC chyba 10 eurosiaków na miech na VIP jest ale crashuje evadee i różne gówna które używają pakietów niestety :( a spudgy śpi xD

Czyli co, nie warto kupować? 

Opublikowano

Czyli co, nie warto kupować? 

Warto, ale teraz są błędy.

 

 

Da się płacić przez PSC chyba 10 eurosiaków na miech na VIP jest ale crashuje evadee i różne gówna które używają pakietów niestety :( a spudgy śpi xD

Nie śpi, on nowe dll (5 mb) wrzuca ~6h, zależy czy ma "szczęście".

Opublikowano

Ja mam wykupione premium, ostatnio miałem aktualizacje plików. 

 

Zamieszczam je tutaj, podmieńcie i sprawdźcie czy działa - bo mi np AutoCarry się buguje,

ale zwykła katarina mi lata.

 

 

xxxxxxxxx

Opublikowano

Co wy pierd**** za przeproszeniem..???? Gdzie niby macie opcje kupna bola za psc ..?


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...