Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Opinie na temat pakietu lava


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jakbym mial hajs to bym bral ;d ale nie mam wiec.. :D

Szczerze to dobry pakiet jesli masz nieograniczony limit ram to mozesz miec pewnosc ze lagow z winy hostingu nie bedzie.Pakiet jest super.

Lagi moga byc jak ty zle pluginy skonfigurujesz

Ale tak to warto go wziac bo sie oplaca i mozesz liczyc na najwyzsza wydajnosc :)

Opublikowano

Ja jakbym mial hajs to bym bral ;d ale nie mam wiec.. :D

Szczerze to dobry pakiet jesli masz nieograniczony limit ram to mozesz miec pewnosc ze lagow z winy hostingu nie bedzie.Pakiet jest super.

Lagi moga byc jak ty zle pluginy skonfigurujesz

Ale tak to warto go wziac bo sie oplaca i mozesz liczyc na najwyzsza wydajnosc :)

A ktoś może miał serwer na pakiecie lava? 

Opublikowano

Oplaca sie. Jest wystarczajaco RAMu. Nie ma lagow. A sloty odpowiednie dla sredniego serwera.

A miałeś wogle na lavie serwer, że tak oceniasz?

Opublikowano

Ja miałem, ale jak miał chyba 150 mb ramu jeszcze wtedy, to było dosyć dawno. To był mój pierwszy projekt, 20 slotów i powiem że przy 20 osobach serwer lekko lagował... radziłbym Ci na początek coś tańszego, jak musisz już z fiberhostu to może ICE?

Bez reklam fb

Opublikowano

RAM dobrze bo bez limitu ale jak byś chciał 100 slotów to byś musiał zapłacić 170 złotych. Ale tak dobrze.

Czyli mam rozumieć, żebym brał tak? Bo mam wątpliwości.

Opublikowano

A ktoś może miał serwer na pakiecie lava? 

Tak moj kolega mial tam serwer i mowil ze nie lagowalo.No ale jak moze ci lagowac jak masz tyle ramu czlowieku.. chyba ze beda mieli jakies problemy.. 

Bierz to jest bardzo  dobra oferta..

Nowicjusz
Opublikowano

W przypadku 100 slotów spokojnie wystarczy Ci ICE, który jest tańszy.

A pamiętaj, że upgrade pakietu możesz zrobić ZAWSZE.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...