Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

o to są refy? Do czego służą klucze i te wszystkie itemy, co to sprzedawanie botowi itd.


Chatter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, jestem tu nowy. Właśnie zacząłem grę generalnie po to aby kloekcjonować karty i zarobić trochę eurosów żeby kupić tego Cs:Go. 

 

Widzę dużo tematów o zarobkach i określeń których nie znam.

 

Co to są refy? Do czego służą klucze i te wszystkie itemy, co to sprzedawanie botowi itd.

 

Ktoś mi wytłumaczy jak dla nowicjusza jak zarobić conajmniej 5 - 10 euro? Byle nie jakoś trudno, moge nawet 2 tyg zarabiać.

 

Opublikowano

Refy=refined metal=metal rafinowany. Kluczami można otwierać skrzynki (nieopłacalne), sprzedawać na rynku steam lub wymieniać się z graczami. Przykładowo: Dropisz bronie, przerabiasz je na metale, wymieniasz na klucz i go sprzedajesz. Kilka stron oferuje wymianę z botami, np. na tf2wh możesz wymieniać bronie na punkty tej strony, które możesz wymienić na inne itemy. Na scrap.tf możesz wymieniać się z botami metalami na różne przedmioty.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Refy=refined metal=metal rafinowany. Kluczami można otwierać skrzynki (nieopłacalne), sprzedawać na rynku steam lub wymieniać się z graczami. Przykładowo: Dropisz bronie, przerabiasz je na metale, wymieniasz na klucz i go sprzedajesz. Kilka stron oferuje wymianę z botami, np. na tf2wh możesz wymieniać bronie na punkty tej strony, które możesz wymienić na inne itemy. Na scrap.tf możesz wymieniać się z botami metalami na różne przedmioty.

 

@Krisnew 

 

A jak zarabiać hajs na steam? Tylko za karty?

Opublikowano

@Krisnew 

 

A jak zarabiać hajs na steam? Tylko za karty?

Sprzedajesz klucze na rynku steam, ew. przedmioty lub czapki w specjalnych jakościach. Ale czekaj, chodzi o tfa czy ogólnie?

461151420292002410470.png
Opublikowano

Sprzedajesz klucze na rynku steam, ew. przedmioty lub czapki w specjalnych jakościach. Ale czekaj, chodzi o tfa czy ogólnie?

 

ogólnie żebym potem mogł np. kupić za to grę na steam.

Opublikowano

ogólnie żebym potem mogł np. kupić za to grę na steam.

No to zarabiasz metale, sprzedajesz klucze na rynku i za to kupujesz gry, tylko ze nie będzie trwać to dwa tygodnie, może miesiąc = 1 klucz na początek, musisz nauczyć się trade'ować żeby wychodzic z zyskiem i byc cierpliwym.

Opublikowano

W 2 tygodnie to on może dorobi się najtańszej czapki xD

To też zależy, czy będzie 16h grał i ciągle trade'ował czy godzinka-dwie dziennie :P

Opublikowano

To też zależy, czy będzie 16h grał i ciągle trade'ował czy godzinka-dwie dziennie :P

Biorąc pod uwagę że jest zielony w tradeowaniu to po 2 tyg może ogarnie ceny i jak działa rynek w TFie

Opublikowano

W 2 tygodnie to on może dorobi się najtańszej czapki xD

Najtańsza czapka kosztuje scrapa. .-.

Co do tematu już ktoś się wypowiedział (patrz post włatcy).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...