Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadki fps-ów przy ruszaniu myszką cs 1.6


kijanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Mam problem a mianowicie kiedy ruszam myszką w cs 1.6 spadają mi fpsy do 1-2, gdy nie ruszam myszka fpsy trzymają się w granicach 100-120 

Nie jest to chyba wina sprzętu gdyż np w battelfielda 3 gram na dobrych detalach w ok 80fps

Wie ktoś może czego to jest przyczyna?

Opublikowano

niezbyt sie znam i nie wiem czy to jest to ;p

 

// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.
// Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".

unbindall
bind "TAB" "+showscores"
bind "ENTER" "+attack"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "SPACE" "+jump"
bind "'" "+moveup"
bind "+" "sizeup"
bind "," "buyammo1"
bind "-" "sizedown"
bind "." "buyammo2"
bind "/" "+movedown"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind ";" "+mlook"
bind "=" "sizeup"
bind "[" "invprev"
bind "]" "invnext"
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buy"
bind "c" "radio3"
bind "d" "+moveright"
bind "e" "+use"
bind "f" "impulse 100"
bind "g" "drop"
bind "h" "+commandmenu"
bind "i" "showbriefing"
bind "j" "cheer"
bind "k" "+voicerecord"
bind "l" "showbriefing"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "buyequip"
bind "p" "amxmodmenu"
bind "q" "lastinv"
bind "r" "+reload"
bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "v" "rebuy"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio1"
bind "~" "toggleconsole"
bind "UPARROW" "+forward"
bind "DOWNARROW" "+back"
bind "LEFTARROW" "+left"
bind "RIGHTARROW" "+right"
bind "ALT" "+strafe"
bind "CTRL" "+duck"
bind "SHIFT" "+speed"
bind "F1" "autobuy"
bind "F2" "rebuy"
bind "F3" "chooseteam"
bind "F4" "csne"
bind "F5" "snapshot"
bind "F6" "radio2"
bind "F7" "radio3"
bind "F8" "nonused"
bind "F9" "say_team > A < CAMP for a WHILE at > A < !; getinpos"
bind "F10" "say_team I HAVE a BOMB !, NEED BACKUP !; needbackup"
bind "F11" "say_team > B < BOMB at > B < !; go"
bind "F12" "csne; wa64; quit"
bind "INS" "+klook"
bind "PGDN" "+lookdown"
bind "PGUP" "+lookup"
bind "HOME" "say_team > A < RUN TOGETHER on > A < !; sticktog"
bind "END" "centerview"
bind "KP_HOME" "sg550; g3sg1; deagle"
bind "KP_UPARROW" "awp; deagle"
bind "KP_PGUP" "shield"
bind "KP_LEFTARROW" "famas; galil"
bind "KP_5" "xm1014"
bind "KP_RIGHTARROW" "m3"
bind "KP_END" "deagle; secammo"
bind "KP_DOWNARROW" "aug; sg552"
bind "KP_PGDN" "mp5"
bind "KP_INS" "primammo; secammo; defuser; vesthelm; vest; hegren; flash; flash; sgren"
bind "KP_DEL" "m4a1; ak47"
bind "CAPSLOCK" "+duck"
bind "MWHEELDOWN" "invnext"
bind "MWHEELUP" "invprev"
bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "MOUSE3" "nightvision"
bind "PAUSE" "pause"
_cl_autowepswitch "1"
_snd_mixahead "0.1"
ati_npatch "0"
ati_subdiv "0"
bgmvolume "1.000000"
bottomcolor "6"
brightness "2"
cl_allowdownload "1"
cl_allowupload "1"
cl_backspeed "400"
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "101"
cl_corpsestay "600.000000"
cl_crosshair_color "50 250 50"
cl_crosshair_size "auto"
cl_crosshair_translucent "1"
cl_dlmax "128"
cl_download_ingame "1"
cl_dynamiccrosshair "0"
cl_forwardspeed "400"
cl_himodels "1"
cl_idealpitchscale "0.8"
cl_lc "1"
cl_logocolor "#Valve_Orange"
cl_logofile "csne"
cl_lw "1"
cl_minmodels "0"
cl_radartype "0"
cl_righthand "1"
cl_shadows "1"
cl_timeout "300"
cl_updaterate "101"
cl_vsmoothing "0.05"
cl_weather "1"
con_color "255 180 30"
console "3"
crosshair "1.000000"
fastsprites "0"
fps_max "101"
fps_modem "0.0"
gamma "3"
gl_dither "0"
gl_flipmatrix "0"
gl_fog "1"
gl_monolights "0"
gl_overbright "0"
gl_polyoffset "4"
hisound "1"
hpk_maxsize "4"
hud_capturemouse "1"
hud_centerid "0"
hud_draw "1"
hud_fastswitch "1"
hud_saytext_internal "1"
hud_takesshots "0"
joystick "0"
lookspring "0.000000"
lookstrafe "0.000000"
m_filter "0"
m_forward "1"
m_pitch "0.022"
m_side "0.8"
m_yaw "0.022"
model "gordon"
MP3FadeTime "2.0"
MP3Volume "0.450000"
mp_decals "1000"
name "Player"
net_graph "0"
net_graphpos "1"
net_scale "5"
r_bmodelhighfrac "5.0"
r_detailtextures "1"
s_a3d "0"
s_automax_distance "30.0"
s_automin_distance "2.0"
s_bloat "2.0"
s_distance "60"
s_doppler "0.0"
s_eax "0"
s_leafnum "0"
s_max_distance "1000.0"
s_min_distance "8.0"
s_numpolys "200"
s_polykeep "1000000000"
s_polysize "10000000"
s_refdelay "4"
s_refgain "0.4"
s_rolloff "1.0"
s_verbwet "0.25"
sensitivity "7.770000"
skin ""
spec_autodirector_internal "1"
spec_drawcone_internal "1"
spec_drawnames_internal "1"
spec_drawstatus_internal "1"
spec_mode_internal "2"
spec_pip "0"
suitvolume "0.250000"
sv_aim "0"
sv_voiceenable "1"
team ""
topcolor "30"
viewsize "110"
voice_enable "1"
voice_forcemicrecord "1"
voice_modenable "1"
voice_scale "0.750000"
volume "0.260000"
setinfo "_vgui_menus" "1"
setinfo "_ah" "1"
+mlook
+jlook
exec userconfig.cfg
 

Opublikowano

Masz tak tylko z cs? Robiełeś reinstall albo spojnosci plikow? Wszystko na kompie i w cs zaktualizowane? Masz najnizsze ustawienia? Komputer przeczysciles np cclenerem?xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Mam tak tylko z cs-em, wszystko na najgorszej grafice, przeczysciłem ccleanerem, wszystko na kompie zaaktualizowane, reinstalowany cs, ciagle to samo

Ale zauważyłem że kiedy oglądam w cs kiedy ktos gra i ruszam myszką tez mi sie wtedy scina

Opublikowano

Kurcze nie wiem jak juz ci pomóc.Miałem tak w gothicu też jak ruszałem myszka to fps spadaly i sie grac nie dalo to dalem reinstall i wszystko ladnie dzialalo.Moze wymien myszke.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Spróbuj załatwić jakąś inną myszkę. I wtedy zobacz czy na innej masz to samo. Jeśli na innej będziesz miał to samo to spróbuj zaktualizować sterowniki do karty graficznej. A ostatnie wyjście to format.

28668778758492166319.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...