Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mamy następujący link:

http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/'>http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/Gcek.png'>http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/'>http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/Gcek.png

 

Aby pokazywała się twoja postać musisz zmienić nick w adresie na swój (Gcek na np Zdobywca): http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/'>http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/Zdobywca.png

 

Jeżeli char jest na innym serverze niż odin, to oczywiście musicie zmienić rónież nazwę servera, np http://www.rev6.com/sig/Sparta/N_E_O.v1/Gcek.png

 

Teraz przejdźmy do wyglądu sygny... Otóż aktualnie dostępne jest 6 wersji:

1

EatMyShit.png

2

EatMyShit.png

3

EatMyShit.png

4

EatMyShit.png

5

EatMyShit.png

6

EatMyShit.png

 

Jak ustawić tą którą chcecie? Należy w adresie zmienić nr wersji na inny (nr od 1-6): http://www.rev6.com/sig/Odin/N_E_O.v1/Gcek.png

 

 

lub taka :

 

EatMyShit.png

 

http://www.rev6.com/sig/Odin/Ossie7.v1/EatMyShit.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...