Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakich pistoletów i broni na eco używacie?


KaRRamb4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, chciałbym się was zapytać jakich broni używacie w 1 rundzie i w pozniejszych fazach gry gdy trzeba zagrać bardziej eco. 

 

Ja gram tak:

 

1 runda: p250 (i w tt i w ct, bardzo fajnie gra mi sie tym pistoletem, fajen heady wchodzą, mam nawet fajnego skina <3xD)

eco: ump-45 (dośc celny karabin i łatwo heady wchodzą), albo p250 zależy od kasy.

 

 

Czy te bronie które używam są w miare dobre, czy lepiej uczyć się grać czym innym?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

ja na eco gram bizona ( jeszcze mnie nie zawiódł ) bardzo fajna broń fajne hedy wchodzą i jeszcze dużo ammo i krótko się przeładowuje :P

Opublikowano

1. W tt glock i armor w ct p2000 z armorem lub granatami.

Na eco w obu drużynach gram cz z 1 lub 2 granatami

graphic.png

Opublikowano

To lepiej się przerzucić na tego usp/glock czy te p250 tez jest spoko i daje rade? :P

Przeczuć sie bo jak masz grac eko to szkoda kasy a pistolet jak pistolet xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko mam, jeśli kupie broń np. fabrycznie nowa, to po jakimś czasem jej wygląd się pogorszy i będzie lekko używana?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko mam, jeśli kupie broń np. fabrycznie nowa, to po jakimś czasem jej wygląd się pogorszy i będzie lekko używana?

Nigdy.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

To dziwne, bo ostatnio kupowałem ak czerwona linia i na podglądzie jeden model był bardziej porysowany, a inny mniej (patrzyłem na tą samą jakośc, a dokładnie przetestowany w boju)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

To dziwne, bo ostatnio kupowałem ak czerwona linia i na podglądzie jeden model był bardziej porysowany, a inny mniej (patrzyłem na tą samą jakośc, a dokładnie przetestowany w boju)

No bo taka jakosc tak ma. Jezeli masz skin fabrycznie nowy on zawsze taki bedzie nie zedrze sie ani nic. To poprostu wypada taki i tyle.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Ale sprawdzałem 2 skiny te same o tej samej jakości i inny był bardziej porysowany a inny mniej (oba były przetestowane w boju)

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

@KaRRamb4

A widziałeś kiedyś np. Gail Sandstorm? Jeżeli będziesz miał 2 te bronie to nie będą identyczne [będzie inne wybarwienie]. Podobnie jak w sytuacji którą opisałeś powyżej. 

Powracając do pytania:
w TT [first round] - Glock + Kevlar + Decoy
w CT [first round] - USP-S + Smoke + Def

w TT [second round] - Glock
w CT [second round] - Usp-s

 

 

 

Opublikowano

Nie raz jest tak, że jeden z graczy ma trochę więcej gotówki to kupuje jakiegoś PM'a, a taki bizonik w teamie to dobra sprawa :)

@TosieKJR dobrze mówi.

graphic.png

76561198059318618.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...