Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak reakcji po "naciśnięciu" na kryształ energii


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Wgralem sobie system energii wszystko hula itd robi mi krysztal ale po kliknieciu na niego nic nie wyskakuje.

Nie wiem moze potrzebuje jakiegos questa? ID zgadza sie z questem

 

quest : http://pastebin.com/wDH9SPZc

 

Kryształ to : 51002

 

wpis w item

 

    <Item vnum="51002" hashName="'Krysztal Energii'" name="Kryształ Energii" type="3" subtype="18" weight="0" size="1" antiflag="74112" flag="8196" wearflag="0" immuneflag="0" gold="0" buy_price="0" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="64864" socket2="127" socket3="65008" socket4="21631" socket5="4855" refine_vnum="1" refine_set="1" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />
 

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Proszę:

  <Item vnum="51002" hashName="'Krysztal Energii'" name="Kryształ Energii" type="10" subtype="18" weight="0" size="1" antiflag="74112" flag="8196" wearflag="0" immuneflag="0" gold="0" buy_price="0" limittype0="0" limitvalue0="0" limittype1="0" limitvalue1="0" applytype0="0" applyvalue0="0" applytype1="0" applyvalue1="0" applytype2="0" applyvalue2="0" value0="0" value1="0" value2="0" value3="0" value4="0" value5="0" socket0="0" socket1="64864" socket2="127" socket3="65008" socket4="21631" socket5="4855" refine_vnum="1" refine_set="1" magic_pct="0" specular="0" socket_pct="0" />

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

type=18, subtype=10, tak przy okazji Item proto masz w ftp czy navicat.

Aham. Item proto edytuje w navi xD?

 

Dziwne... Niby wyswietla ze dalo efekt na chacie aczkolwiek na tym kole jest 0% i nie usunelo krysztalu

Specjalista
Opublikowano

Aham. Item proto edytuje w navi xD?

 

Dziwne... Niby wyswietla ze dalo efekt na chacie aczkolwiek na tym kole jest 0% i nie usunelo krysztalu

Chodziło mu czy item_proto i mob_proto masz w postaci .txt w db.

 

W syser masz jakies błędy?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Jeżeli nie ma efektu energii na taskbarze to daj syserr.txt z clienta. Zapewne wgrałeś quest z internetu i myślisz, że pójdzie to na każdym clienice, otóż nie.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...