Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile powinien wazyc tak naprawde film w full hd skompresowany ?


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nagralem dla testów film z gry Battlefield 3 programem Mirilis Action

 

Trwa on 5min 15sekund.

 

Przed kompresją zajmuje 5,16GB

 

Po skompresowaniu kompresatorem dolaczonym w programie mirilis z bitrate 15.000Mbps,full hd zajmuje 605MB.

 

Na jakosc nie narzekam.Ale czy to nie jest zbyt duzo ?

 

Jezeli chcialbym nagrywac 30minutowe "gameplaye" z gier trwajace po 30min w odcinkach to beda one wazyc okolo 3,6GB

 

 

Przy moim necie taki filmik bedzie sie wrzucal 7h;/

ie068n.jpg
Opublikowano

1. Po co taki duży bitrate? Zejdź do 7000-8000kbps, bo i tak jak YT sobie sam go skompresuję(720p 4000-5000kbps, 1080p 7000-8000kbps, te wartości mogą się zmieniać, ale zazwyczaj w tych granicach się to wszystko mieści)

2. Używaj Premiere Pro bądź Vegasa do obróbki i kompresowania: MP4, 1080p, 7000-8000kbps bitrate

Opublikowano

1. To musisz źle nagrywać/renderować, bo osobiście nie spotkałem się z pikselami nawet przy bitrate rzędu 4000lbps.

2. Mają dostępną opcję 30-dniowego triala więc możesz skorzystać :)

Opublikowano

Anoizm zobacz.

 

Jest to firm nagrany przezemnie programem Mirilis Action w full hd w 50fpsach.

 

https://www.youtube.com/watch?v=e4QXQPnBTxs&feature=youtu.be w 15.000mbps bitrate,skonwertowany konwerterem znajdujacym sie w mirilis.A wyglada jak gów... nawet na 1080p

 

a to nagrane frapsem https://www.youtube.com/watch?v=igzh8jLPfNo

 

skompresowane format factory.

 

 

Edit

----------------

Dobra nagralem filmik programem NVIDIA GeForce Experience ktory mialem dolaczony wraz z plyta.Program ten nagrywa i odrazu kompresuje przy pomocy kodeka H.264

6minutowy filmik full HD 60fps ma w nim 482mb.Skompresowalem go dodatkowo programem freemake video converter do avi do full hd 60fps.

 

Obecnie ten filmik 6minutowy w full hd 60fps zajmuje 211mb.A jakosc jest tak piekna jakby nagrane bylo frapsem bez konwersji.

ie068n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...