Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

O czym rozmawiać z nowo poznaną dziewczyną ;p?


Redes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O wszystkim, wbrew pozorom to nie takie trudne, lepsze pieprzenie głupot niż ta niezręczna cisza :D

Akutalny serwer: LegionSRO (140cap)

IGN: Rage (Warrior/Cleric)

Level: 115(+)

Gildia: AllForFree

Opublikowano

gimbazjalista  ktory nigdy nie miał dziewczyny DETECTED. 

 

opowiadaj o swoich przygodach w życiu jak wbicie silver5 w lolu czy jak to ci kowal w metinie fms'a spalił.  Możesz też słuchać jej pierdolenia o tym jak z psiapsiółkami wybrała się do galerii po nowe tampony. Poza tym mniej ważne tematy jak pogoda, zainteresowania, hobby, szkoła i inne takie pierdoły 

Opublikowano

>nie umiej rozmawiać z loszką
>pisz o tym na forum
>przegryw motzno
>szafa.rar
>płacz


@AntyWarn a tak serio no o czym możecie rozmawiać, czym się interesuje o wszystkim w sumie to nie jest trudne. nigdy nie pytaj się czy jest tu sama xD bo wyjdziesz na gwałciciela i nie zapomnij na koniec wziąć jakiegoś kontaktu od niej typu nr tel albo facebook :D

Opublikowano

Bądź sobą, mow o tym co ciebie interesuje a jak bedzie ja to wkurzalo to znaczy ze nie jest dla ciebie c:

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

O polityce, konfliktach zbrojnych, teoriach spiskowych, broni palnej, damskich częściach garderoby i bezpieczeństwie komputerowym.

Opublikowano

O tym, o czym masz jakieś pojęcie.Np. możesz z nią porozmawiać o aferze podsłuchowej.Pokaż jej, że masz coś w tym łbie.

Opublikowano

O tym, o czym masz jakieś pojęcie.Np. możesz z nią porozmawiać o aferze podsłuchowej.Pokaż jej, że masz coś w tym łbie.

Ten romantyzm, na randce gadać o polityce xD

 

TOPIC

O kulturze. Książki, filmy, muzyka, wydarzenia to temat rzeka :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

ja p******e, o wszystkim...

szkole, hobby, polityce, idziesz sobie widzisz coś na drodze i już masz temat do rozmowy, nie trzeba niczego planować x_x

Opublikowano

Jeśli nie wiesz jak gadać z dziewczyną, spotykaj się z Nią tylko w godzinach wieczornych (jak najpóźniejszych), pod pretekstem "może jesteś zmęczona?" zaciągnij ją do łóżka, tam dużo słów nie trzeba.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Dowiedz sie co lubi. Poczytaj o tym w necie i popisz sie wiedzą na temat który ją interesuje. +999 do seksu :P

Ew. Że masz Diamond xD

8536a44dbfa38.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...