Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy z takim kompem LOL pójdzie bez lagów >> ?


julord

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Komputer:

 

Inte® Core2 Solo CPU

 

U3500 @1.40GHz

1.40 GHz, 2,93GB RAM

Rozszeezenie adresu fizycznego

 

System:

 

Microsoft Windows XP

Home Edition

Wersja 2002

Dodatek Service Pack 3

 

 

Dodam że komputer jest po formacie daje like i najleprzą odp.

Opublikowano

Komputer:

 

Inte® Core2 Solo CPU

 

U3500 @1.40GHz

1.40 GHz, 2,93GB RAM

 

W ŻYCIU!!!

 

Pozdrowionka, jak chcesz na tym grać w LoL'a.

Ja na moim MacBooku Pro 13' (C2D 2.53GHz, 4G RAM, GeForce 9400M) ledwo 20 FPS na "Low" ciągnę... :(


korwin.gif

Opublikowano

W ŻYCIU!!!

 

Pozdrowionka, jak chcesz na tym grać w LoL'a.

Ja na moim MacBooku Pro 13' (C2D 2.53GHz, 4G RAM, GeForce 9400M) ledwo 20 FPS na "Low" ciągnę... :(

Mak pałer!

 

@topic raczej lagi będą D:

Opublikowano

Minimalne wymagania Minimum Requirements

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 750 MB HDD, Windows XP/Vista

░.░░░.░.░▄▀░.▀▀░
░.░░░.░.▀░░░.▀░░

░.▄▄░.░.░▀▄░.▄▄░

Tiermonster skin ward free

Opublikowano

W ŻYCIU!!!

 

Pozdrowionka, jak chcesz na tym grać w LoL'a.

Ja na moim MacBooku Pro 13' (C2D 2.53GHz, 4G RAM, GeForce 9400M) ledwo 20 FPS na "Low" ciągnę... :(

 

Proste, że na laptopie będzie gorzej chodzić niż na kompie. Przecież każdy to wie. Ja mam kompa gorszego od twojego macbooka i mam po 60fps.

Opublikowano

pójdzie na pewno. Ja na starym kompie mając 1 gb ramu normalnie grałem. Iny czasem lagowało ale dało się grać. 

Opublikowano

W ŻYCIU!!!

 

Pozdrowionka, jak chcesz na tym grać w LoL'a.

Ja na moim MacBooku Pro 13' (C2D 2.53GHz, 4G RAM, GeForce 9400M) ledwo 20 FPS na "Low" ciągnę... :(

tak to jest jak sie kupuje gowniane laptopy  od nadgryzionego jablka 

@top 

jakas grafe to ty masz czy na integrze od tego muzealnego procesorka jedziesz ?

Napisz odpowiedz jako pierwszy 

dostan warna za powielanie odpowiedzi 

gj pseudo moderatorzy 

Opublikowano

tak to jest jak sie kupuje gowniane laptopy  od nadgryzionego jablka 

@top 

jakas grafe to ty masz czy na integrze od tego muzealnego procesorka jedziesz ?

 

xD

Mój laptop szczytem technologii to nie jest...


korwin.gif

Opublikowano

Na 90% będziesz miał w ch*j lagi + 5 minut na ekranie ładowania, nie masz co próbować.

Skrypty, na których wbijam elo:

 

Champs:

  • BeastyRiven
  • Honda's Syndra
  • Cass du Couteau
  • CassWhoop
  • Shadow Vayne

Utility:

  • Flash Juke Assistant
  • Where Did He Go
  • Activator
  • Perfect Ping
  • I hate your Wards

Inne:

  • SAC: Reborn
  • SOW

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...