Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dokupić, żeby cs chodził lepiej?


KaRRamb4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki komputer:

 

Procesor: Intel Core  2 Quad CPU Q6600 @ 2.40 ghz

Ram: 2gb

Karta graficzna: GeForce GT 8600

 

Aktualnie na najniższych chodzi na ponad 60-70 fpsów (zalezy też gdzie stoje czasem dochodzi do 100+) 

 

Czy jeśli dokupie 2GB ramu to będzie chodzić na wyższych ustawieniach płynnie? (60-70 fpsów+)?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Mam ten sam procesor. 4 gb ramu.

 

Te 2gb mógłbyś dokupić.

 

Grafika to z lekka zabytek, też coś nowszego byś mógł ogarnąć ;)..

 

Mi na wysokich, gdy gram, pokazuje 140-190 FPS.

 

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Ja mam GeForce 9500 gt i tez nie jest najlepsza.

Jak masz duzo kasy do gtx770 xD

A jak mniej to za 300 masz Sapphire Radeon R7 250 Low Profile

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Procek da rade? Ma 4 rdzenie, do cs'a chyba starczy, co? :D Jak tak, to zainwestuje w karte + RAM i licze ze mi pojdzie na najwyzszych plynnie.

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

ale jaki CS??

Oczywiście że cs:go bo tu trzeba miec sprzet a w 1.6 to moge grac na telefonie xD Source tez nie mial duzych wymagan.

 

Procek da rade? Ma 4 rdzenie, do cs'a chyba starczy, co? :D Jak tak, to zainwestuje w karte + RAM i licze ze mi pojdzie na najwyzszych plynnie.

Ta kup karte i procek bo 4 rdzenie wystarcza a w przyszlosci o 6 mozesz sie pokusic.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

W budżecie 400 zł zmieszcze się, żeby dokupić RAM + Karte? Chciałbym, żeby cs chodził na najwyższych płynnie. Dałoby rade?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Nie wiem. Pamiętaj, że lepsza, mocniejsza karta może wymagać mocniejszego zasilacza. Poszukaj może na tablicy, używane bo używane ale kumpel trafił za 570zł i5 4x2.67 Ghz, GTX 6xx (nie pamiętam dokładnie) i do tego 4gb ram. Komp działa, nic się nie dzieje niepokojącego ;)

graphic.png

76561198059318618.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...