Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Excalubur Online~Cap 90~Black Rogue~Exp stage~Open 15.06


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Excalibur Online/ Cap 90/ Dynamic Exp System/ Free to play/ No Botting.
 

logo.png


*Home Page http://excaliburonline.org/
*Registration http://excaliburonline.org/regconfirm.php
*Download http://95.141.37.98:8080/ExcaliburOnline_L3.exe ,https://docs.google.com/file/d/0B2tRN0o4kEBqLTlLak1OYVE0aE0/edit
*Forum http://excaliburonline.org/forum/index.php
*Facebook https://www.facebook.com/pages/ExcaliburOnline/271744099676409

 

Main Server Information.

*Lvl Cap 90.
*Job system.
*Dynamiczny exp stage.

 

 

Info

 

1~60 16.4x/1
61~80 8.2x/2
80~86 5.46x/3
86~90 4.10x/4
90+ 0x/99999999

*Global Payment Method.
*No stupid edition.
*Chinese and European.
*Mastery 270 Chinese, 180 European
*Contact Support!

 

Dostępne fortece



*Jangan Fortress.
*Bandit Fortress.
*Hotan Fortress.

 

Polityka



*Free 2 Play. (eCoins Item Mall)

 

Starter



*+99 1DG Broń i Set
*28 dniowy Grab pet
*60% Exp. Helper
*100% Exp. Helper
*Beginner Return Scroll 20X
*Beginner Scroll of Movement 20X

 

In game Screenshot.
euphoria.jpg
 
 
 
 
A teraz coś ode mnie :) Jeżeli lubisz kiedy jest z kim pogadać na guild chacie, jeżeli lubisz stare czasy sro, ale już z Europą i co najważniejsze nie lubisz goldfarm to ten serwer jest dla Ciebie. O każdej porze ctf jest full, można znaleźć party już od ~15lvla. Serwer jest nowy i każdy ma szanse :) Jeżeli ktoś ma wejść, ale płakać, że nie ma bota to niech nawet nie wchodzi, tyle ode mnie. Zapraszam! :)
 

sensei_logo.png

Opublikowano

Serwer jest od 15.06, najwyższy lvl to ~60, a jest około 60 osób online. Gdyby działał bot to pewnie byłoby około 200 osób, ale co z tego jak połowa albo afk, albo gf :) Polskiej gildii jeszcze nie spotkałem, ale jak będzie więcej chętnych to można coś pomyśleć nad założeniem

sensei_logo.png

Opublikowano

Eventów nie ma, GM nie ingeruje w gre i serwer ma się bez tego dobrze, ludzie przez to są bardziej zaradni :) Nick Sensei, a polaka jeszcze nie spotkałem. Mam nadzieje, że masz wszystkie dane serwa, bo niestety instalka jest za duża, żeby internetowy skaner to przeskanował, a sam na kompie nie mam antywirusa, żeby wysłać moderatorowi skan, chyba, że są jacyś chętni na zeskanowanie

sensei_logo.png

Opublikowano

Serwer na prawdę fajny, coś jak stare Isro z większym expem, dużo party jest, co chwila można coś dla siebie znaleźć. Podobno bota mają tylko donatorzy, także większość expi "ręcznie". Dawno tak fajnie mi się nie grało :)

Opublikowano

Grałem tu jako SeeU, było fajnie ,ale... ale server zdobył popularność zaczęły wbijać setki ludzi i dupa, atmosferę szlak trafił xP może zostanę... ale wątpię... 3 godziny szukałem party, w guild jacyś tacy drętwi... :/ Może dramatyzuję, ale po prostu odczuwam takie wrażenie... :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...