Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Polski Server Zabawy ~Heroin~


FeuSharper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ak7fqv.png

 

fyq06h.png
330bb06.png 88.199.98.69:24403

205wqp0.png 40

v49oaq.png DM + Elementy Rp, Race itp.

vwwlc8.png Publiczny

 

 

2rzbdom.png

Jest to server DM.Na serverze jest Spolszczony panel FreeRoam F1.
Na serverze wgrane sa
Podmienione pojazdy.Miedzy innymi:

51qys4.jpg
Na serverze wgrana jest unikalna mapa z wyskoczniami, parkami rozrywki, bazami frakcji : policji,pogotowia itp.
Ale także bazami gangów jak naprzykład: Polskie Nerdy.Na mapie znajdują się też: Tor driftingowy,Tor wyścigowy,Tor wyścigowy łodzi.
Zanjduje się też Góra Chiliat na której porozmieszczane są wyskocznie, i inne tego typu zabawy.
Każde lotnisko ma swój parking ale także w sf znajduje sie impreza w jednym z hangarów.


Stunt Park
9vjuwh.jpg

Frakcje i ich bazy.
nqspbq.png
Policja

29dy6vb.jpg
11ie5b6.jpg
Taxi

2vv6vjo.jpg
Pogotowie
4hxgsk.jpg
Wojsko
xbcql5.jpg

Rozrywka na serverze
Na całej mapie porozmieszczane sa rampy.Jest ich razem
ok.150.Rampy sa w róznych poziomach trudności.

25p07k3.jpg
Tor Driftingowy. Na serverze znajduje sie swego rodzaju tor do driftingu.
Jeżeli lubisz ostrą jazde i szaleć autami.To coś dla ciebie.

8wgvwk.jpg
Tor Wyscigowy Aut/Łodzi.Na serverze znajdziesz także tory wyścigowe dla aut i łodzi.
Jeżeli lubisz predkość i wiatr we włosach to coś dla ciebie.Możesz ścigać sie na pieniądze i reputacje.

314cq50.jpg

11cf7s9.jpg

Akcje Policyjne
2chuhih.jpg
System Deskorolek
2e1d2bq.png
Słabo widoczne ale pisze "Czy chcesz kupic deskorolke za 2000?"
demxw9.png

Banner
 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

 



Wiecej informacji znajdziesz na serverze. Zapraszam

 

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Serwer nie działa, jeśli twórcy są chętni do zrobienia kolejnej reklamy to zapraszam.
Reklamy robimy TUTAJ, przed zrobieniem prezentacji warto zapoznać się z zasadami panującymi w subforum.

who cares?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...