Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Który NFS według ciebie jest najlepszy ?


KowbojPL

Need For Speed  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy Need For Speed To :

    • Need For Speed (1994)
    • Need For Speed II (1997)
      0
    • Need For Speed III Hot Pursuit (1998)
    • Need For Speed Road Challenge/High Stakes (1999)
      0
    • Need For Speed : Porsche 2000/Porsche Unleashed (2000)
      0
    • Need For Speed : Hot Pursuit 2 (2002)
    • Need For Speed : Underground (2003)
    • Need For Speed : Underground 2 (2004)
    • Need For Speed : Underground Rivals (2005)
      0
    • Need For Speed : Most Wanted
    • Need for Speed : Most Wanted 5-1-0 (2005)
    • Need for Speed : Carbon (2006)
    • Need for Speed : Carbon: Own the City
      0
    • Need for Speed : ProStreet (2007)
    • Need for Speed : Undercover (2008)
    • Need for Speed : Shift (2009)
    • Need for Speed : Nitro (2009)
      0
    • Need for Speed : World (2010)
    • Need for Speed : Hot Pursuit (2010)
    • Shift 2 Unleashed (2011)
    • Need for Speed : The Run – (2011)
    • Need for Speed : Most Wanted (2012)
    • Need for Speed : Rivals (2013)
    • Lubię Wszystkie NFS'y
    • Nie lubię NFS
    • Napiszę w poście/komentarzu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak naprawdę ciężko jest powiedzieć. Każdy NFS ma jakieś swoje zalety i wady i unowocześnienia ze względu na lepszy rozwój silnika i doświadczenia. Porównując chociaż by NFS The Run z Rivalsem. Żeby móc coś napisać czy wywnioskować nie mogę nie zwracać uwagi na rzeczy, które są ulepszane wraz z kolejnymi latami takie jak grafika czy inteligencja zawodników.  Biorąc pod uwagę długość rozgrywki to Rivals jest trochę dłuższy od The Runa, ale biorąc pod uwagę ciekawość rozgrywki to The Run jest ciekawszy, zawiera filmy z postaciami i wypasioną muzykę. Tuning w tych NFS porównując wychodzimy na zerze. W obu tych NFS są różne błędy, gdzie przy porównywaniu wychodzimy na zero. Tak naprawdę każdy NFS oprócz Pro Street są do siebie porównywalne, tylko w Most Wanted 2005 była dłuższa kariera, ale bardziej monotonna.  Gry z serii NFS są to gry, które EA robiło zazwyczaj na szybko, dlatego one mają tak małą popularność pomimo, że jest ich ponad 15. Z tych oczywistych powodów nie da się wywnioskować, który NFS jest najlepszy, z każdym rokiem NFS miały nowe zalety, ale zazwyczaj nowe zalety przykrywały wady poprzednich odsłon, a kolejne odsłony miały wady, których nie było w poprzedniej odsłonie. Znowu wychodzimy tu na około zerze. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Jak dla mnie Shift most wanted ;]

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zdecydowanie Most Wanted, U2 i potem zwykły Underground. Jakby się dało Most Wanteda unowocześnić - poprawiając grafikę i zoptymalizować.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...