Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 21.06.14r. (sobota)


KapienPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PJhUa21.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 21.06.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Lotus

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

 

 

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: Dowolna

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

Opublikowano

Jeszcze na dzisiejszym zlocie jestem, a ty już napisałeś temat o następnym :P

Raczej będę, ale chyba nie na całym.

Opublikowano

Lotusy :D

najs, muszę sobie evore odpicować i wbiję się pobawić ^^

taki pierwszy praktycznie wakacyjny zlot :D

Opublikowano

Tamten przegapiłem. Na tym będę mam nadzieję.

@Edit Jednak nie będę jestem na chicane EU a na apexie nia mam kierowcy i nie chce mi sie nabijać.

@Edit Dobrzy koledzy zawsze pomogą nic nie stoi na drodze żebym nie przyjechał.

0e7846ef7f.gif

Opublikowano

Tamten przegapiłem. Na tym będę mam nadzieję.

@Edit Jednak nie będę jestem na chicane EU a na apexie nia mam kierowcy i nie chce mi sie nabijać.

No to zrób sobie nowe konto, naboć hasju i części :P

Opublikowano

No to zrób sobie nowe konto, naboć hasju i części :P

A od czego ma się kod :P 2 furki już masz :P jeszcze podpowiem jak bez problemu dostać 500sb np na eclipse czy mr2, przy robieniu nowego kierowcy za 3 lvl dostaje się 500 sb za które gra zmusza cię do kupienia karty platynowej (chyba), ale gdy się wyłączy gre przed jej kupnem i włączy spowrotem ma się te 500sb a kart już kupować nie trzeba, więc ma się 2500sb i można zrobić tak podajrze jeszcze z 2 następnymi kierowcami czyli łącznie 3500sb porzy 4 kierowcy już po prosu się nie dostaje tych sb...

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

A od czego ma się kod :P 2 furki już masz :P jeszcze podpowiem jak bez problemu dostać 500sb np na eclipse czy mr2, przy robieniu nowego kierowcy za 3 lvl dostaje się 500 sb za które gra zmusza cię do kupienia karty platynowej (chyba), ale gdy się wyłączy gre przed jej kupnem i włączy spowrotem ma się te 500sb a kart już kupować nie trzeba, więc ma się 2500sb i można zrobić tak podajrze jeszcze z 2 następnymi kierowcami czyli łącznie 3500sb porzy 4 kierowcy już po prosu się nie dostaje tych sb...

Tylko raz dostajesz.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Tylko raz dostajesz.

Możliwe, ale i tak wystarczająco żeby sb kupic mr2, eclipse czy coś tam innego :P

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Ja sobie za te 2k sb kupiłem Nissana 240 SX Zero-Yon Drag Edition (kosztował 1600, zostało 400 na przyszłość :X )

Opublikowano

AF bot idzie a z tym sb to niezły pomysł. A i przecie jest kod na Audi które tak uwielbiam xD.

@Edit Zapomniałem o tym koddzie na 2000 boostów Furka podpicowana tylko musze jakos tą klasę A zrobić.

0e7846ef7f.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...