Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs][Pytania] Zaprojektuj swojego zombie


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obojętnie czy na komputerze, tablecie, rysunek ręczny. Lecz nie może to być zombie jakiś wklejony z internetu. Samodzielnie narysowany


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Podoba się wam moja praca?

Mam szansę na miejsce na podium???

 

Nigdy nie robiłem żadnych prac graficznych,

to mój pierwszy raz w GIMPie!

 

Za dużo rozmazałem? Nie wiedziałem jak zrobić fajną skórę.

 

Wypowiedzcie się.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Czy będzie oceniana w pierwszej kolejności kreatywność i pomysłowość, czy też efekt końcowy/wykonanie? Bo jak to drugie to nie ma sensu konkurs, bo fotoszopowcy i graficy zdominują podium.

Niby:

 

Przede wszystkim liczy się kreatywność!

Ale jak dla mnie powinna się tylko ona liczyć, bo inaczej wystąpi sytuacja opisana wyżej.

Opublikowano

Wiadomo Kreatywność będzie stawiana ponad wszystko. Lecz także wykonanie w jaki sposób (nie czym, tylko jak)


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

jeżeli zedytowałem posta  aby dodać kilka obrazków  z  realizacji aby nie było że  to plagiat itp,  to  też  mnie dyskwalifikuje ?  czy mam zaraz przesłać  PSD-ka    komuś na prv :) 

syg.png


 www.epicwargame.com 


Projekt klasycznej  przeglądarka gry strategicznej  opartej o świat Rycerzy, Orków i  Barbarzyńców 


 


   Zapraszamy do śledzenia postępów nad  grą na  naszym Fanpagu

Opublikowano

Czy wykonaną pracę mogę dodać do swojej galerii?

 

skoro są  twoje to chyba masz prawo zrobić z nimi  co ci się podoba....

syg.png


 www.epicwargame.com 


Projekt klasycznej  przeglądarka gry strategicznej  opartej o świat Rycerzy, Orków i  Barbarzyńców 


 


   Zapraszamy do śledzenia postępów nad  grą na  naszym Fanpagu

Opublikowano

No wiesz, widziałem już konkursy, w których prace nie mogły być wstawione NIGDZIE, dlatego pytam...

to musiałeś trafiać na strasznie Fraje***** konkursy   wszelkie prawa  do  pracy ma  autor,   i nawet jak odsprzeda dzieło na użytek  innej osoby to i tak ma prawo  do   wystawienia swojej pracy w portfolio np 

syg.png


 www.epicwargame.com 


Projekt klasycznej  przeglądarka gry strategicznej  opartej o świat Rycerzy, Orków i  Barbarzyńców 


 


   Zapraszamy do śledzenia postępów nad  grą na  naszym Fanpagu

Opublikowano

Czy wykonaną pracę mogę dodać do swojej galerii?

Oczywiście, najlepiej będzie jak najpierw wstawisz do konkursu a później do galerii. 


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i jak  tam  wspaniały konkurs  kiedy wyniki :) 

syg.png


 www.epicwargame.com 


Projekt klasycznej  przeglądarka gry strategicznej  opartej o świat Rycerzy, Orków i  Barbarzyńców 


 


   Zapraszamy do śledzenia postępów nad  grą na  naszym Fanpagu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...