Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakieś porady podczas aa jako adc?


Rambots

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heya, 

chciałbym Was zapytać czy nie mielibyście jakichś porad dot. auto attackowania jako adc.

Gdy się więcej niż 2 as ciężko ogarnąć klikając PPM, na dodatek się missclickuje co może kosztować grę, macie jakieś porady dot. tego?

 

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

Po użyciu skilla np przy Ezrealu ma się "szybszy" atak od razu po jego użyciu. Więc możesz np. uderzyć miniona skillem, a następnie szybko kliknąć prawym na kolejnego miniona. Dodatkowo obijaj sobie minionki tak, abyś zdążył zabić jak największą ilość :).

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Prócz Vayne nie znam postaci ,która powinna mieć więcje niż 1.90 + AS.

Możesz myszką naciskać po prostu lub AA i klikać bardzo szybko i używać skilli..

Nie ma na to porady ,kwestia wprawy.

47990292595971448862.png

Opublikowano

Naucz się orb walking'u, to bardzo pomaga podczas ucieczek i ogólnie auto atakowania jako ADC. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Gram w lol'a od końca s2 więc już troche na temat Ligi wiem :)... Kite'ować za pomocą move i A umiem.

Ktoś mówił że nie wie jakie ADC może mieć over 2 as ;) A o szczurku zapomniałeś? :) Chodziło mi jako przykład żeby nie missclickować gdy po prostu się sztrzela jak wariat :D

Jakieś porady do last hitowania? Obijać najpierw tylną linię fali czy co? :D

1324978961-U410534.png

Doradca w grze World of Tanks

Opublikowano

1.90 + to Twitch, Trist no i ta Vayne.

Co do tematu to większa część ma możliwość użycia skilla zaraz po aa. Np. taki Twitch rzuci w te 2 low cele z W i przy wprawie zbierze oba na E.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...