Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zbanować x za ataki na serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to atak gravybotem. 

Zainstaluj plugin AntiBotUltra.

 

To nie gravybot bo on nie ma możliwości na ciągłą zmianę nicków (przynajmniej mi się tak wydaje)

Tak jak @2up użyj AntiBotUltra, jednakże nie sądzę żeby to cokolwiek pomogło.

Opublikowano

i co ten AntiBotUltra daje ? wykrywa tylko czy cos jeszcze robi ? d;

 

 

@Edit

Jak go najlepiej skonfigurowac ?

WELCOMEMSG: true

WHITELIST_MESSAGE: Bot attack detect, please try again in 5 minutes!
SENSIBILITY: 10
CHECKPROXY: false
MAINTENANCEMODE: false
MAINTENANCEMSG: Server under maintenance, only OP can Join now!
Opublikowano

@KamilTSP

Podam ci przyklad

Powiedzmy chce uzyc GravyBot'a 

Biore twoje ip z cmd

I jedziem z koksem

A ty masz ten plugin swoj AntiBotUltra

Wtedy

Tylko 1 osoba na 5-10 sek moze wejsc na serwer

I masz zabezpieczenie :P

WAtpie aby to lagowalo serwer

Jesli bedzie co chwile wtedy limit sie chyba zwiekszy :D

 

Pozdro

 

@Edit

@KalimTSP

Jest raczej all dobrze :p

Tylko ze przez 5 min nie bedzie mogl nikt wchodzic jak wykryje bot attack

Opublikowano

AntiBotUltra jak i wszystkie tego typu pluginy działa bardzo słabo.

 

Według mnie, najlepsze rozwiązanie, to przy pierwszym łączeniu się gracza z serwerem wyrzucić go z komunikatem, żeby zalogował się jeszcze raz i wtedy będzie mógł ponownie wejść na serwer, ale bot nie, bo większość tych botów jest napisana tak, że zmienia nicki i jeden nick = jedno połączenie. ;)

 

AntiBoty blokują też połączenia normalnych graczy, co jest idiotyczne.

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie BungeeCord'a, on całkowicie blokuje boty, sam w sobie jest proxy, ale rozwiązanie sprawdzi się tylko przy networkach etc. ;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

W gravybocie używa się proxy.
Wiec na ip go nie zbanujesz.

Pozostaje wrzucićplugin/skrypt który w ciągu 1 minuty wpuszcza max np 10 osób.
Był gdzieś na forum ;)

;-) ;-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...