Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak połączyć tsa z forum


MPCpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o 2 rzeczy. 1 jest taka że chcę zrobić na forum (tak jak jest na mpc forum)  ikonkę z tsa i gdy na nią kliknę połączy mnie z moim serwerem. 2 rzecz jest taka że chcę żeby pisało ile jest osób online, ile jest osób za rangą ROOT Admin itd. 

Opublikowano

PPM na nazwę Twojego serwer'a -> Edit Virtual Server -> Host i tutaj uzupełniasz
Host Button
Tooltip: nazwa
URL: link do forum
Icon URL: ikonka jaka ma tam być widoczna.

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Musisz posiadać Serwer Admina, aby móc to edytować.

to jest mój serwer i mam nawet querty admina 

 

 

 

Aby zrobić przekierowanie z forum na TS'a to:

 

Robisz obrazek na forum,  z przekierowaniem (linkiem) na: 

ts3server://123.456.789.1

dobra to działa a to 2 wiesz jak zrobić ?

Opublikowano

jezeli twoj serwer jest wykupiony na sloty to nie masz rangi ''Server Admin Query'' tylko zwyklego serwer admina i nie masz pełnych uprawnien jezeli chodzi o twojego ts'a. Jezeli posiadasz vps to masz pełny dostep niezależnie od licencji (są tylko ogarniczenia slotowe). Musisz mieć vps zeby ustawic to tak jak mówią

ddasd 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...