Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

League of Legends - najczęstsze problemy i ich rozwiązania


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, ostatnio zauważyłem, że coraz więcej osób ma problemy z patcherem, czy też niedziałającym klientem. W związku z tym, w tym temacie przedstawię wam te najbardziej popularne, wraz z ich rozwiązaniami.
 
I. Po naciśnięciu na ikonę gry, nic się nie dzieje.

  • sprawdzamy, czy mamy zainstalowane wszystkie wymagane sterowniki

Microsoft .NET Framework 3.5

Microsoft .NET Framework 4.5

Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable

w przypadku systemu 64-ro bitowego, wymagany jest również Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64)

  • w przypadku braku któregokolwiek z powyższych, pobieramy go i instalujemy

 


Microsoft .NET Framework 3.5

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=21

 
Microsoft .NET Framework 4.5

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=30653

 
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=3387

 
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable (x64)

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21254

 

 

  • w przypadku gdy problem występuje nadal, pozostaje jedynie przeinstalowanie gry

 

II. Przy uruchamianiu klienta gry pasek wczytywania staje w miejscu, bądź występuje crash.

  • w przypadku używania skryptów bądź aplikacji ingerujących w klienta, wczytujemy skrypty, bądź aplikacje stopniowo, w celu sprawdzenia, który z nich powoduje owy problem, a gdy już to ustalimy, zaprzestajemy jego używanie do czasu wydania łatki
  • w przypadku gdy nie używamy żadnych skryptów bądź aplikacji ingerujących w klienta, sprawdzamy czy mamy zainstalowane wszystkie potrzebne do gry sterowniki

DirectX 11

Adobe AIR

  • w przypadku braku któregokolwiek z powyższych, pobieramy go i instalujemy

 

 

  • w przypadku gdy problem występuje nadal, używamy opcji Napraw w patcherze
  • w przypadku gdy opcja Napraw nie pomogła, zmieniamy język gry
  • jeżeli problem występuje nadal, pozostaje nam jedynie przeinstalowanie gry

Jeżeli natrafiliście na błąd, który nie jest powyżej opisany i znacie jego rozwiązanie, śmiało piszcie, a dodam go do listy.

Opublikowano

W sumie trochę biedny ten poradnik, ale na pewno komuś się przyda.

Zawsze to lepiej, niż szukać po innych stronach :).

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Ja mam problem z lolem.

Gdy naciskam na ikonę pokazuje mi się napis league of legends.

odrazu znika i pokazuje się czarny ekran i też znika.

Pomocy? co robić?

Opublikowano

Ja mam problem z lolem.

Gdy naciskam na ikonę pokazuje mi się napis league of legends.

odrazu znika i pokazuje się czarny ekran i też znika.

Pomocy? co robić?

Masz zainstalowane sterowniki od karty graficznej?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie mogę zainastalować Microsoft .NET Framework 3.5

Po prostu gdy klikam na ikonę nic się nie dzieje nic nie wyskakuje.

Spróbuj uruchomić jako administrator, pamiętaj również, że w zależności od specyfikacji sprzętu uruchomienie instalatora może potrafać nawet do kilkunastu minut.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...