Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ciekawostki z League of Legends


InfoMode

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej witajcie, chciałem Wam przedstawić mój najnowszy odcinek ciekawostek. Kiedyś przesyłałem je regularnie na to forum, jednak mocno zaniedbałem. Mam nadzieję, że przez ten czas nie pozmieniało się zbytnio w regulaminie i bez obaw mogę dzielić się moimi produkcjami. Miłego oglądania.

 

Opublikowano

Spodobało mi się o maokaiu, moja ulubiona postać.

 

Tego z tańcem mastera nie wiedziałem, miłe przypomnienie :)

Ogląda się w miare, tylko początek ta pioseneczka mi nie pasowała :/

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Mów wolniej i wyraźniej. 

"Master DŻI", a nie "Master Jii". imo.

 

Ogólnie spoczko. Jedynie mógłbyś poprawić te audio.

 

 

@ do kolegów 'czepialskich' ;)

 

Napisałem "imo". To tylko moje zdanie. Nie raz na LCS'ach spotkałem się z wymową Dżi oraz Jii. Obie formy są poprawne. Pozdrawiam.

313561454060320945952.gif
Opublikowano

Mów wolniej i wyraźniej.

"Master DŻI", a nie "Master Jii". imo.

 

Ogólnie spoczko. Jedynie mógłbyś poprawić te audio.

youtube.com/watch?v=RJo0YzTyvXw
Opublikowano

Mów wolniej i wyraźniej. 

"Master DŻI", a nie "Master Jii". imo.

 

Ogólnie spoczko. Jedynie mógłbyś poprawić te audio.

Wow typie. Rozumiem że mod itd. ale jak już poprawiasz kogoś to może najpierw sam dowiedz się jak to się czyta. Bo przeczytał poprawnie, a jak już się czepiasz to do tej pioseneczki- pseudo rapu. Lidż of Legends- Lig of Ledżends. Kejli- Kejl.

 

@top

Piosenka- słaba- źle wypowiadane nazwy, audio jest straszne, poklejone i brzmi jakby ktoś wyciął 3 sekundy i loop'ował to cały czas, raz ciszej raz głośniej.

Czyta się: "Zajra", "Łudżu", "Łukong".

Ogólnie to chyba za bardzo się czepiam bo ciekawostki są spoko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...