Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zlot kierowców społeczności MPC Forum 14.06.14r. (sobota)


KapienPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XYj7D24.jpg

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na spotkanie organizowane przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 14.06.14r. (sobota)

Godzina: 1900

Serwer: APEX - EU

Samochód: Klasyki (do lat '99)

 

 

planimprezy.png

1. Spotykamy się na miejscówce MRT:

http://mpcrt.kao.pl/miejsce-spotkan/

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

 

 

3. Sesja zdjęciowa.

 

 

4. Wyścigi kierowców:

- 2 wyścigi w klasie E

- 2 wyścigi w klasie D

- 2 wyścigi w klasie C

- 3 wyścigi w klasie B

- 4 wyścigi w klasie A

- 2 wyścigi w klasie S

 

 

5. Zakończenie imprezy.

 

 

Wszystkich uczestników zapraszamy na Team Speak'a:

 

Serwer: ts3.hybridagaming.pl

 

Kanały VIP: VIP.1

 

SubKanał: Gramy w NFS World APEX-EU

 

 

 

 

 

i74k.png

Na zlocie będzie konkurs na najładniejsze malowanie samochodu.

Tematyka: Dowolna

Nagroda: 4x 10 Lubię to.

 

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

Opublikowano

@ToJaMixxer Niestety, ale nie.

===

@topic

Samochody: Klasyczne. Muszą być muscle car'y, czy mogę też wziąść BMW M3 Sport Evolution? W końcu to też klasyk :P

Bmw e30 ///m były produkowane przed 99' ;) Zrobiłem konto na apex więc wpadnę dziś do was i może napiszę podanie ;) Również będę BWM e30 ;)

Opublikowano

Bo trzeba się umówić, że można bronić pozycji, ale tylko raz zmieniając tor jazdy

nafson_gameplay.png
Opublikowano

Bo trzeba się umówić, że można bronić pozycji, ale tylko raz zmieniając tor jazdy

Zależy, gdy jest dużo kierowców to ciężko jest wybrać taki tor jazdy, żeby był pozytywny. Na jednym wyścigu ram był ewidetny i bardzo duży, było to na początku, widać, że ktoś celowo to zrobił. Mi także ciężko było się tam połapać. 8 osób naraz,  ja jeszcze miałem trochę cichy dźwięk TS. Ciężko było, żeby ktoś wysłuchał mnie i tak dalej. Przez to były nie porozumienia.  Jeszcze w grupie do czterech osób jest mi dobrze i wszystkim dobrze się dogadać. Potem to zdarza się, że ktoś przekrzykuje inną osobę. Są nie porozumienia i tak dalej. Zresztą na wyścigu Diamond Union było to dobrze widoczne. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Zależy, gdy jest dużo kierowców to ciężko jest wybrać taki tor jazdy, żeby był pozytywny. Na jednym wyścigu ram był ewidetny i bardzo duży, było to na początku, widać, że ktoś celowo to zrobił. Mi także ciężko było się tam połapać. 8 osób naraz,  ja jeszcze miałem trochę cichy dźwięk TS. Ciężko było, żeby ktoś wysłuchał mnie i tak dalej. Przez to były nie porozumienia.  Jeszcze w grupie do czterech osób jest mi dobrze i wszystkim dobrze się dogadać. Potem to zdarza się, że ktoś przekrzykuje inną osobę. 

Wszystkie wyścigi odbyły się zgodnie z planem.

Na zakończenie odbyły się dwie tury zabawy "Policjanci i złodzieje".

Pamiątkowe SS'y:

 

 

169081402780967291096.jpeg

 

 

 

 

181531402781143291096.jpeg

 

 

 

 

545191402781143291096.jpeg

 

 

 

 

441721402781143291096.jpeg

 

 

 

 

941951402781143291096.jpeg

 

 

 

 

284931402781143291096.jpeg

 

 

 

 

309731402781143291096.jpeg

 

 

 

 

486741402781143291096.jpeg

 

 

 

A już niedługo nagranie z "Policjanci i złodzieje", które będziecie mogli zobaczyć na kanale MPC Racing Team na youtube:

https://www.youtube.com/user/MPCRT

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...