Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co muszę umieć aby zrobić forum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcę zrobić forum o tematyce motocykli i chcę wiedzieć co muszę umieć aby je zrobić. chcę żeby na forum były rangi i jakoś to fajnie wyglądało 

Opublikowano

umiejętność czytania + serwer + domena .pl lub inna + kupisz silnik ip.b bo forum na mybb to wiocha trochę + trochę kasy lub znajomość css i robisz swój unikalny styl :).

Opublikowano

Silnik forum + utrzymanie:

bezpłatny: do 40 zł / mies

płatny: czasem nawet 400zł za skrypt + plus 40 zł / mies

 

 

Jak mówił kolega wyżej, mybb i inne to wiocha (SMF czasami ma fajne darmowe style) jak już robisz i wiesz co robisz to najlepiej IP.Board

Opublikowano

Co wy mu gadacie... Phpbb 3 jest darmowy i dobry. Hosting sobie kupisz juz za 3zł na miesiąc na małe forum starczy. I to tyle.

Osobiście pomagam tylko na PW lub e-mail


-----------------------------------------------------------------


https://github.com/smietanka

Opublikowano

umiejętność czytania + serwer + domena .pl lub inna + kupisz silnik ip.b bo forum na mybb to wiocha trochę + trochę kasy lub znajomość css i robisz swój unikalny styl :).

Ale od mybb to ty się odwal. Najlepszy silnik jeżeli umiesz wykorzystać jego moc xD

Opublikowano

Ale od mybb to ty się odwal. Najlepszy silnik jeżeli umiesz wykorzystać jego moc xD

No jaką moc kolego tam nic nie ma chyba że sobie to sam napiszesz :).

 

MyBB jest jak golf 1.4 LPG lekki i zwinny lecz mocniejszych nie dogoni ;). ~ Kamil

Opublikowano

No jaką moc kolego tam nic nie ma chyba że sobie to sam napiszesz :).

 

MyBB jest jak golf 1.4 LPG lekki i zwinny lecz mocniejszych nie dogoni ;). ~ Kamil

Lekki to on raczej nie jest, bo wszystko przechowuje w mysql(nawet templat). Pozatym bogactwo konfiguracji i personalizacji jakie daje przebije inne. Zamiast wydawać kasę na licencje lepiej zapłacić jakiemuś grafikowi za stworzenie porządnego szablonu. O community nawet nie wspomnę.

 

Ps. Porównaj sobie wygląd 3 dużych for mybb i IPB. Prawie wszystkie for IPB wyglądają bardzo podobnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...