Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] CradosMt2.pl #3 - Góra Wspaniałych, Arena Wspaniałych, Zdobywanie Ulepszaczy


Vincent.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje ;) Z metinow na górze wspaniałych jest drop? Dobry drop z tego złego wodza orków? Z bossów na arenie wspaniałych jest drop czy tylko do sprawdzenia się?

tenor.gif

 

Opublikowano

Od takich rzeczy jest publikacja, po co to udostepniasz w tym dziale?

Marna próba wypromowania serwera.

Gdyby to chociaż coś nowego było...

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje ;) Z metinow na górze wspaniałych jest drop? Dobry drop z tego złego wodza orków? Z bossów na arenie wspaniałych jest drop czy tylko do sprawdzenia się?

 

Z wszystkiego jest drop, jednak zostanie on odpowiednio dopasowany na alpha i beta testach.

Opublikowano

Od takich rzeczy jest publikacja, po co to udostepniasz w tym dziale?

Marna próba wypromowania serwera.

Gdyby to chociaż coś nowego było...

Przynajmniej tu będzie więcej graczy niż na Twoim serwerze.

 

@top

Będzie można wziąć więcej niż 1 task naraz? Będzie można będzie tak zdobyć perły i ulepszacze na epickie przedmioty (o ile takie będą)?

tenor.gif

 

Opublikowano

Serwer będzie zajebisty :D. Tylko szkoda, że hard :( taki medium to by było coś ale skoro stawiacie na hard to nic tylko życzyć wam powodzenia :D

Opublikowano

Od takich rzeczy jest publikacja, po co to udostepniasz w tym dziale?

Marna próba wypromowania serwera.

Gdyby to chociaż coś nowego było...

Harnasiu, jest to coś nowego w naszej formie z naszą grafiką, Twoje serwery faktycznie nie bazowały na gotowcach czy questach prosto z MPC.

Pozdrawiam i używaj mózgu, bo masz redaktora podobno tutaj.

Opublikowano

Od takich rzeczy jest publikacja, po co to udostepniasz w tym dziale?

Marna próba wypromowania serwera.

Gdyby to chociaż coś nowego było...

Nie narzekaj. Nie jeden tak robił (odnośnie udostępniania tego tutaj w dziale) i nikt się nie czepiał.

Opublikowano

Od takich rzeczy jest publikacja, po co to udostepniasz w tym dziale?

Marna próba wypromowania serwera.

Gdyby to chociaż coś nowego było...

Wypierdalaj kurwo albo zrób coś lepszego, bo na tej twojej zjebanej astivi gówno było, bo gówno umiesz.

Zajebiście się prezentuje, czekamy na więcej. ;)

"Nie prowadzę po pijaku bo wole wysoki lot"

Opublikowano

Serwer może i fajny ale to nie hard. Możecie mówić co chcecie po starcie się przekonacie. Jedyne co mi się nie podoba to wygląd m1 nadziubane wszystkiego to nie jest "prawdziwy" metin. Ale dla osób mniej wymagających od gry jest ok. Życzę powodzenia :)

P.S Może niepotrzebnie to tutaj pisałem ale chciałem wyrazić swoją opinie jeżeli kogoś nwm. uraziłem to sorry.

Opublikowano

Zmieniam zdanie będe grał na serwerze warto tylko udostępnij Lourt czcionke duża ,a tak pozatym myśle ,że serwer wypali i oby było dużo graczy ,bo na wakacje startuje w choy serwerów hard.

Opublikowano

Zmieniam zdanie będe grał na serwerze warto tylko udostępnij Lourt czcionke duża ,a tak pozatym myśle ,że serwer wypali i oby było dużo graczy ,bo na wakacje startuje w choy serwerów hard.

Będzie czcionka do wyboru w menu logowania. Fajnie że zmieniłeś zdanie. Startować startuje mnóstwo serwerów, ale czy będą dobre i dopracowane pokaże czas.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...