Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] eloPack 1.6.4 - Paczka modyfikacji | INSTALATOR | NON PREMIUM - PREMIUM | STRONA!


xElosik123

Pytanko ;)  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na paczce?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ELOPACK


 


Paczka stworzona przez elosikTV, posiadającą własny instalator oraz stronę!


Bez problemu zagrasz na paczce z minecraftem non premium jak i premium!


 


Napewno zapytacie, co paczka posiada?


Otóż paczka została nastawiona na tryb przygodowy, survivalowy oraz zwiedzanie świata!


 


Całą listę modyfikacji znajdziecie na oficjalnej stronie eloPack'a!



http://elopack.cba.pl/index.html

Tam też jest film z przedstawieniem paczki, oraz wyglądu rozgrywki.


Strona nie jest piękna, ale spełnia swoje zadanie w 100% :)


Oczywiście w planach mam zrobienia 2 paczek:


1. Techniczna


2. Techniczno - Przygodowa


Jednak zrobię je, jak zobaczę, że ta paczka wam się spodoba ;)


 


Na stronie znajdziecie także wszystkie wersje paczki, oraz downloady! :D


Póki co na miejsce filmu z prezentacją, znajduje się randomowa muzyczka, więc możecie się nią delektować


 


Zapraszam do pobierania paczki, oraz grania na niej, a nawet nagrywania filmów, na swoje kanały! :)


 


Download:



http://elopack.cba.pl/list.html

Skan:



http://oi59.tinypic.com/25kjxo8.jpg

Pozdrawiam!


Opublikowano

Właśnie pobieram paczuszke, moglbys zrobic pliki zeby szło zrobic serwer na hamachi? :P

802_950201414860269929132.png


Signature made by Kwasna111


' Ludzie boją się i nie nawidzą tych, których nie rozumieją '

Opublikowano

Właśnie pobieram paczuszke, moglbys zrobic pliki zeby szło zrobic serwer na hamachi? :P

 

Postaram się coś takiego ogarnąć ;)

Opublikowano

Ty stronę zrobiłeś w html czy wybrałeś jakiś skrypt?A co do paczki znam te wszystkie mody ale mogę ci pomóc przy modach Tech :D

Opublikowano

Ty stronę zrobiłeś w html czy wybrałeś jakiś skrypt?A co do paczki znam te wszystkie mody ale mogę ci pomóc przy modach Tech :D

 

html, nie jestem jakiś dobry więc strona ujowa xD

Co do paczki Tech to wiem jakie mody dać ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...