Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] SLives - Życia z drużynami na serwerze.


Gość #e3uS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[---|---] Reklama [---|---]

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

|
|

[---|---] Reklama [---|---]

 

SLives - Wprowadź życia oraz drużyny na swój serwer (Plugin a'la Kwadratowa Masakra).

 

Nazwa: SLives

Autor: smoczek1337 aKa. #e3uS

Wersja: 1.0

Komendy:

- /zycia [gracz] - Pokazuje ilość twoich bądź innego gracza żyć.

- /wskrzes <gracza> - Wskrzesza gracza.

 

To Do:

 

- Kupowanie żyć za pieniądze (przez System Ekonomi)

 

Błędy:

 

- Nie znane.

 

Download: 

http://speedy.sh/EK5C4/SLives.jar

Skan: 

https://www.virustotal.com/pl/file/19f9e1adc375276887563f5832663f7f7dbfb90fc06c8fdefe6113b8de1255cc/analysis/1402258991/

Config:

config:
  teams:
    red: # osoby w drużynie czerw.
      - maciekmer
    blue: # osoby w drużynie nieb.
      - DragoPeeL
  details:
    start-lives: 3 # startowe życia
    max-lives: 10 # maksymalna ilość żyć
    item: 264 # item dzięki któremu zyskujemy życia
    prefix:
      red: "&c" #działa przed nickiem jak i na tabie 
      blue: "&b" #działa przed nickiem jak i na tabie
    not-enought-lives-message: "&7> &6Nie posiadasz zyc &7<\n&6Aby uzyskac zycie, gracz na serwerze\n&6musi wpisac: &7/wskrzes %player%" # wiadomość kiedy nie mamy 0 żyć.

Opublikowano

Pluginu nie sprawdzałem, ale pewnie kolejny kawał dobrej roboty od Draga, jak to zawsze bywa. :-)

Pomysł ciekawy, sam czegoś takiego poszukiwałem, jakieś już pół roku temu...

 

Na pewno wielu osobom się przyda.

Popraw tylko wiadomość z życiami w configu, stringlist (o ile jest możliwe do użycia w evencie logowania, bo nie wiem) najlepiej wrzuć - będzie wygodniej się konfigurowało.

Opublikowano

Dziękuję @wugsii , @Pecet48 oraz @1361622928-U485574.png.avaterys_ za opinię. Zapraszam do komentowania, sprawdzania czy plugin nie ma bugów oraz podawania pomysłów na kolejne pluginy.

 

@up:
Na początku był StringList ale coś się bugowało i zmieniłem na normalnego Stringa z wbudowanym tzw. 'multi-line'.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Robisz plugin al'a kwadratora masakra, to zmieść tam wszystko co na masakrze jest dodane z nowości pluginowych. Co do pluginu, fajny ludzie lubią takie rzeczy zwłaszcza ze pewnie moda na km znów wróci.

10732745374541468291.png

Opublikowano

Fajnie fajne polecam 

pracuj dalej moze ci jakos

to lepiej wyjdzi bo jak narazie

to spoko

lecz moglo by byc lepiej polecam cie!

 Daje Like bo moge 


Minecraft - zarzadzanie-serwerem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...