Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cześć chciałbym zaprosić graczy którzy nie mają jeszcze dobrego konta a chcą je szybko zdobyć [zaproszenie]


jasny16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli ktoś chce w miare szybko mieć fullke to zapraszam na serwer USA 3 jest już 7 polaków w klanie :D mimo wszystko osób w cale nie jest tak mało w każdych godzinach ktoś gra co ciekawe gdy w polsce jest godzina 12 to w usa mają 3 albo 4 rano ;)) gra się bardzo fajnie :)))

ceny na handlu

lf3 10-22mln

bo2 7-25mln

irys 9-20mln

logdisc 5-7mln

to sa ceny za jakie moża coś wygrać w każdej godzinie ;D

jeśli ktoś chce sie przyłączyć do nas to zapraszam oferuje pomoc

daje programik ułatwiający dużo grę jeśli ktoś nie ma i naucze pewnych trików jeśli ktoś czegoś nie wie :D

Firma EIC zapraszam wszystkich :)
nazwe klanu mogę wysłąć na priv ewentualnie ts też posiadamy więc chętnych zapraszam :)

Opublikowano

okej zpraszam do klanu

☆ POLSKA ELITA ☆

tag: [☆PL☆]

oraz nasz ts jeśli ktos ma ochotę connect.ts3public.de      (bez hasła)

Opublikowano

drogo tam jest nie opłaca się grać. na pewnym serwerze irki rano 4-12 mln . Kto chce grać z nami pw

U nas rano też są po 5mln więc nie jest tak źle a ludzi moim zdaniem gra więcej niż na innych podobnych więc warunki są lepsze :)

ja gram na nim ;p nick Didu[-13-] :)

to możesz wpaść do nas na Ts albo wejść do klanu to się polata :D

Opublikowano

najlepiej grać na polskich serwerach. nie od razu, ale gdy poświęcisz dziennie grze ~ 2h to przez kilka lat będziesz kimś, to nie jest gra na dzień, tydzień, miesiąc ...

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To już wolę pl - więcej Polaków, milsza atmosfera.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ta... i Ci polscy cm'owie -,-"

Coś za coś.

KLIKNIESZ? <3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

ja tylko dałem grzecznościowe zaproszenie i tyle rozmawiajcie sobie na pw jak chcecie ;) a po za tym mam już 13 osób w klanie pozdro :D 

Opublikowano

Ja bardzo mało grałem w Darkorbit bo zazwyczaj nie kumałem ocb nikt mi nic nie wytłumaczył i grałem sobie po trochu. Zagrałbym z wami oczywiście jeśli mnie przyjmiecie w swoje szeregi :D  

 

P.S. mam małą wiedzę w DO mało grałem i jestem zielony (pisze żeby nie było niejasności)   mam TS3 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Traktuję to jako zaproszenie do klanu. A takie coś piszemy tutaj:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1011461-inne-szukam-klanukolegi-do-gry/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...