Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZŁOTY DZIENNIK - Czyli jak szybko z Golda wejść do Brązu!


jasieeks™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1738356.jpeg

...czyli jak szybko z Golda wejść do Brązu :)

 

Siemanko, jest to kontynuacja mojego starego tematu pod tytułem "Czy na początek dobrze gram? ;_;"

Będę tu umieszczać zdjęcia z gier rankingowych w Goldzie V (jeszcze Goldzie).

Moje umiejętności bardzo spadły po długiej przerwie i czuję, że na dniach spadnę do niższej ligi.
Zamykam tamten temat, ponieważ był to temat o moich początkach, które już są daleko za nami.
Mam nadzieję, że ktoś to będzie czytać :)

Okej.. zaczynamy z ...

1738366.jpeg

 

Jeszcze dziś wrzucę 1-2 ss z rankedów.
Nie gram na określonej linii, nie piszę w lobby gdzie gram, po prostu idę gdzie wolne :)
Pozdrawiam i zapraszam do czytania, będą pojawiać się SS z Rankedów ( raz na ruski rok normal).
PS. Szukam Teamu 3vs3 lub 5vs5, chciałbym pograć w stałym składnie rankedy.

 

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Skoro wiesz że słabo grasz to lepiej sobie odpuść i pograj jakieś customy lub normale ze znajomymi. Szkoda denerwować siebie, jak i resztę drużyny.

Opublikowano

Skoro wiesz że słabo grasz to lepiej sobie odpuść i pograj jakieś customy lub normale ze znajomymi. Szkoda denerwować siebie, jak i resztę drużyny.

O dziwo normale mi idą, wszystkie normale w historii wygrane, jeden z przed chwili..

Wiem, farma nie wyszło.

1738400.jpeg

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Nie lepiej pobrać BoL'a i jakiś skrypt do Syndry czy Cass? Kappa

 

Powodzenia w spadaniu do Bronzu. :)

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Nie lepiej pobrać BoL'a i jakiś skrypt do Syndry czy Cass? Kappa

 

Powodzenia w spadaniu do Bronzu. :)

Próbowałem Bola w brązie na innym koncie i jakoś nie umiem na tym grać :)

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Próbowałem Bola w brązie na innym koncie i jakoś nie umiem na tym grać :)

Przecież to się tylko trzyma spację. o.O

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Hm powodzenia ^^

 

Co do teamu(3v3) a piątki i tak nie uzbieramy osób.. chociaż kto wie :D.

Co do trójek.. większość gier mam rozegranych na nich.. można spróbować wbić np. Platynę.

A jeżeli przegramy xx gier to się skasuje potem team(będzie to taki trening na przyszłość).

 

Jedyny minus(moim zdaniem to nie minus ale wiem że innych tak) nie pogadam podczas gry ;), miałem z 3 mikro.. wszystkie zepsute ^.^ a kupować nie zamierzam(jak na razie) bo i tak za mało używam..

 

Ja jestem człowiekiem.. który swoim lenistwem niszczy ;> i czy się na błędach.. np. tylko ja potrafię potrzaskać matrycę w laptopie śpiąc.. oczywiście z laptopem w nogach(nie już nie śpię tak..) xD.

 

A że miałem słuchawki + mikro to pewnie wiesz co się z nimi stało xD.

Wiem wiem.. nie powinienem tego pisać(to nie temat od tego).

 

Przez moje lenistwo w sumie.. ostatnio 200 złoty przeje.. właśnie na tą matrycę.

 

Pisz PW.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...