Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odstająca pelerynka na plecach? To możliwe! (OPTIFINE)


Pinkie Pie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

E

K

L

A

M

A

 

A

 

K

Y

S

Z

:/

Hi,

w tym poradniku postanowiłem krótko opowiedzieć o tym, w jaki sposób możemy zrobić sobie pelerynkę "3D" optifine,

dzięki której będziemy choć trochę się wyróżniać C;

Niestety, pelerynka nie jest za darmo. Koszt to ok. 30zł

 

# # # # # # # # #

 

[::] Co musimy zrobić? [::]

 

1. Wchodzimy na stronę optifine.net (dla leniwych: tutaj)

2. Wchodzimy w zakładkę donate

3. Podajemy swój nick w minecraft, wybieramy wzór pelerynki.

4. Płacimy za pelerynkę - jest to ok. 30zł

5. Gotowe :) - otrzymamy maila z potwierdzeniem i krótką instrukcją.

 

[::] Czy każdy będzie widzieć moją pelerynkę? [::]

 

Peleryna będzie widoczna dla osób posiadających optifine'a.

Niestety nie jest kompatybilna z Minecraft Zyczu, który ma własny system skinów.

 

[::] Pelerynki nie widać, co zrobić? [::]

 

Video Settings -> Details -> Show Capes -> ON

Multiplayer Settings -> Show Cape ->ON

 

[::] Można zmienić kolor peleryny? [::]

 

Pewnie. Można to zrobić w zakładce cape na stronie optifine.net.

Szczegółową instrukcję dostajemy na e-maila po zakupieniu.

 

[::] Jak to wygląda? [::]

 

791911402240792763731.jpeg

 

[::] KONIEC [::]

 

Dziękuję za uwagę i czas poświęcony na przeczytanie mojego poradnika.

Został on wykonany w pełni przeze mnie, więc zastrzegam sobie prawo do publikacji go na

innych witrynach, bez informacji o autorze.

Jeśli Ci się podobało, możesz wynagrodzić moją pracę plusem, ale nie musisz.

Do niczego nie zmuszam, aczkolwiek będzie to dla mnie motywacją do tworzenia kolejnych poradników.

Jeśli masz jakieś uwagi, lub zauważyłeś błędy, pisz na PW :)

©  PINKIE PIE 2014

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

Nie wstawiłeś linku przy napisie "Wchodzimy na stronę optifine.net (dla leniwych: tutaj"

Racja, dzięki ;)

Poprawione.

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

Szkoda że nie wszyscy używają optiFine ;)

Nie wszyscy ale raczej większość - optifine jest dość popularny :P

Nie raz widzę na większych serwerach osoby z taką pelerynką.

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

@Autor

Nie mówię, że poradnik jest zły..

Ale kto tego używa?

 

Ciekawe, że jak ja gram na serwerach lub inni moi koledzy to jeszcze ani razu nie widziałem u kogoś pelerynki...

 

Bezsensowny poradnik, bo po co komuś taka pelerynka?

Chociaż nie wątpie, że znajdzie się grono osób chcących ją posiadać..

 

PS: Poradników się nie odświeża!

Cześć!

Jeżeli odpowiedziałem akurat w tym temacie, którym się interesujesz lub sam go założyłeś to wiedz, że dopóki nie rozwiążemy problemu, zagwozdki, czy po prostu nie rozwiejemy Twoich wątpliwości będę śledzić ten temat.

 

Nie rzucam słów na wiatr, więc i ty też tego nie rób.

 

Pozdrawiam,

S0L1D3R

Opublikowano

@Autor

Nie mówię, że poradnik jest zły..

Ale kto tego używa?

 

Ciekawe, że jak ja gram na serwerach lub inni moi koledzy to jeszcze ani razu nie widziałem u kogoś pelerynki...

 

Bezsensowny poradnik, bo po co komuś taka pelerynka?

Chociaż nie wątpie, że znajdzie się grono osób chcących ją posiadać..

 

PS: Poradników się nie odświeża!

Widzę, że twoją życiową pasją stało się komentowanie moich poradników - strasznie lubisz to robić...

a kysz, a kysz...

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

Jest taki mod minecrack nie musisz zapłacić dotacji a na Optifino, twórca tego moda ma też swój launcher no-premium i Premium.

Link:www.minecrack.fr.nf

Link

Opublikowano

@Autor

Nie mówię, że poradnik jest zły..

Ale kto tego używa?

 

Ciekawe, że jak ja gram na serwerach lub inni moi koledzy to jeszcze ani razu nie widziałem u kogoś pelerynki...

 

Bezsensowny poradnik, bo po co komuś taka pelerynka?

Chociaż nie wątpie, że znajdzie się grono osób chcących ją posiadać..

 

PS: Poradników się nie odświeża!

 

Pewnie grasz na jakichś non-premium gówienkach :)

 

@topic

Poradnik ładny i spójny, jednak nie dowiedziałem się niczego nowego (może dlatego, że jestem hardcorem i minecrafta mam w małym palcu?) - nowym jednak na 100% się przyda!

Opublikowano

Pewnie grasz na jakichś non-premium gówienkach :)

 

@topic

Poradnik ładny i spójny, jednak nie dowiedziałem się niczego nowego (może dlatego, że jestem hardcorem i minecrafta mam w małym palcu?) - nowym jednak na 100% się przyda!

Dzięki! :)

Member | Mentor Minecraft

nothing else.

Opublikowano

Troche oklepany poradnik...

Nawet ja go robiłem, i troche lepszy (było w nim więcej zawarte); zrobiłeś to bardzo ogólnikowe i dla newbie może być uciążliwe.

1RkW7od.png

Opublikowano

Te pelerynki to jak skiny na Zyczu... niby się je ma,

ale nie wszyscy to widzą i w praktyce się tego nie ma. (równie dobrze można zainstalować moda)

 

Mimo wszystko poradnik dość kolorowy, wiec otrzymasz + od serca.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Jest taki mod minecrack nie musisz zapłacić dotacji a na Optifino, twórca tego moda ma też swój launcher no-premium i Premium.

Link:www.minecrack.fr.nf

Link

Ehhh dzieci już płacz. To sobie używaj takich "gówien" a Optifine jest pewna wiele szanowanych się Youtuberów ma tą pelerynkę ja w najbliższym czasie też sobie ją zamówię :) Nie mam zamiaru korzystać z darmowych modów które pokazują tylko mi tą pelerynkę aczkolwiek wiele osób głównie używa OF i mapki na HC np , Pzdr :)

 

@Autor

Nie mówię, że poradnik jest zły..

Ale kto tego używa?

 

Ciekawe, że jak ja gram na serwerach lub inni moi koledzy to jeszcze ani razu nie widziałem u kogoś pelerynki...

 

Bezsensowny poradnik, bo po co komuś taka pelerynka?

Chociaż nie wątpie, że znajdzie się grono osób chcących ją posiadać..

 

PS: Poradników się nie odświeża!

To ,że grasz na serwerach gdzie głównie są non-premki no to się nie dziw zagraj na najsławniejszych HC w polsce to sobie zobaczysz. Gdy ja chodzę na klepę to widzę ,że bardzo wiele osób ze sławnych gildi właśnie ma tą pelerynkę :)

 

 

Co do tematu poradnik przejrzysty łatwo się dowiedzieć jak kupić itp. Możesz dodać także ile czeka się na takową pelerynkę :) Masz + ,ponieważ na niego zasłużyłeś.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...