Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Instalacja sterownika graficznego w laptopie


How?

Pytanie

Opublikowano

Laptop Lenovo G570

 

Uruchamiam instalator sterownika i podczas etapu wykrywania sprzętu graficznego instalator szlak trafia.

Kod błędu:

Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu:	APPCRASH
  Nazwa aplikacji:	InstallManagerApp.exe
  Wersja aplikacji:	8.0.916.0
  Sygnatura czasowa aplikacji:	53508301
  Nazwa modułu z błędem:	StackHash_9742
  Wersja modułu z błędem:	6.1.7601.17725
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:	4ec4aa8e
  Kod wyjątku:	c0000374
  Przesunięcie wyjątku:	00000000000c40f2
  Wersja systemu operacyjnego:	6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych:	1045
  Dodatkowe informacje 1:	9742
  Dodatkowe informacje 2:	974225861e44d1163a3de226eeae67c6
  Dodatkowe informacje 3:	8f2d
  Dodatkowe informacje 4:	8f2d32161cb2109a2004f6a9df5146eb

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobrałem sterowniki i z głównej strony producenta karty graficznej i z strony producenta laptopa i za każdym razem wywala błąd podczas wykrywania sprzętu graficznego..

Opublikowano

Pobrałem ze strony amd (bo taką mam tą drugą kartę) program o nazwie amddriverdownloader, program ten ma za zadanie wykryć jaką mam kartę graficzną i pobrać do niej sterowniki, program wykrył Radeon HD 6xxxM series. Pobrał mi sterowniki instaluje i wyskakuje error wykrywania sprzętu

Opublikowano

No bo tak... 

Nie wiem jak jest w Radeonie...

Być może producent udostępnia także instalatory bez wykrywania karty - bo tutaj leży problem.

Czyli - pobierasz samą instalkę bez wykrywania karty.

(to miałem na myśli.... Nie od razu zglaszasz - pomyśl troche)

#teams4bal

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...