Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw pod gry Monitor i TV


Timezpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Zamówiłem zestaw a więc ma on dojechać w poniedziałek i parę pytań:

 

1. Zasilacz dobry i wystarczający (Nie jest to jakiś "chinol") ?

2. Wszystko pasuje ?

3. Wejdzie wszystko do obudowy ?

4. Dobra płyta główna ?

5. Odpalę Wszystkie najnowsze gry na komputerze ultra nawet w rozdzielczości od 1024 do FullHD?

6. Czy na TV 50 cali będzie dobrze zestaw współgrać ? Czyli chodzi o to że będę mógł sobie czasem zagrać płynnie w gry ? (Chodzi o TV)

7. Ten procesor zostawiać czy dać inny ?

8. Starczy karta graficzna ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

 

Zestaw:

post-1098013-0-53854400-1402172813_thumb.png

Opublikowano

Wczas się pytasz, skoro już zamówiłeś zestaw. :P

Co do telewizora, to przekątna nie ma znaczenia a rozdzielczość, ten zestaw poradzi sobie jak najbardziej z fHD, z grami wszystkimi tak samo.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Dobrze dziękuję za informacje.

 

Skoro nie podkręcasz to po co ci procesor z odblokowanym mnożnikiem?

 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=80136&s=88813

 

Najlepiej wymienić procesor na ten co dałem i dać ten cooler by nie mieć problemów z temperaturami

Nie wiedziałem że to procesor do podkręcania :) Myślałem że z K to właśnie zablokowane dzięki :) Wezmę to chłodzenie i ten procesor co podałeś. Dziś niedziela i można jeszcze pozmieniać na szczęście.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...