Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co o tym sądzicie ? MP3/SŁUCHAWKI


rokoboko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Hej, muszę kupić po 20 odtwarzaczy i słuchawek, więc cena musi być bardzo mała.

Ustaliliśmy w szkole, ze odtwarzacze moga byc bez wyswietlacza i nie musza byc niewiadomo jak dobre.

i tutaj mam do was pytanie, co sadzicie o tym:

1.   http://allegro.pl/sluchawki-douszne-mini-mp3-mp4-rozne-kolory-jakosc-i4289409378.html
2.   http://allegro.pl/ap89-sluchawki-douszne-etui-2x-gumki-mega-bass-i4265044607.html
3.   http://allegro.pl/odtwarzacz-mp3-player-32gb-klips-usb-sluchawki-i4292627677.html

i ktore polcacie sluchawi kupic.

nie piszcie mi, ze jest to szajs bo wiem, ale pytam was tak o.

 

 


czekam jeszcze na inne propozycje mp3 [ew. mp4].

dobrze bylo by gdyby byl wyswietlacz

 

Opublikowano

Te chińskie gówno rozpieprzy Ci się po 2 godzinach :)

Opublikowano

Jeżeli są to faktycznie Beatsy (w co wątpię) są kradzione. Tak samo odtwarzacz. W ogóle patrz na ceny z dostawą. W tej cenie kupisz PRAWDZIWE słuchawki i to nawet 2 - 3 pary.

26277095327341632366.png


Nick: Wojownik (tak, to jest nick)

Opublikowano

Jeżeli są to faktycznie Beatsy (w co wątpię) są kradzione. Tak samo odtwarzacz. W ogóle patrz na ceny z dostawą. W tej cenie kupisz PRAWDZIWE słuchawki i to nawet 2 - 3 pary.

Może nie kradzione tylko z chin.

 

Nie sądzę żeby były wytrzymałe.

7729614441163031041951.png

Opublikowano

Może nie kradzione tylko z chin.

 

Nie sądzę żeby były wytrzymałe.

Za 2 złote nawet batona z chin nie dostaniesz.

26277095327341632366.png


Nick: Wojownik (tak, to jest nick)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngPan Randka to polecisz mi jakiś dobry odtwarzac mp3 w dobrej cenie ? nie musi byc chinski :P

Do 100 złotych http://allegro.pl/ipod-shuffle-2gb-4g-kolor-niebieski-i4311348669.html . Co jak co, ale produkty Apple grają bardzo dobrze (czysto, lekko chłodnie - super brzmi techno, metal itd. gorzej z rapem). Jeżeli za drogo, to przejdź się do Neonetu. Większość gra na podobnym poziomie, więc dyskutować nad tym nie ma sensu.

26277095327341632366.png


Nick: Wojownik (tak, to jest nick)

Opublikowano

Do 100 złotych http://allegro.pl/ipod-shuffle-2gb-4g-kolor-niebieski-i4311348669.html . Co jak co, ale produkty Apple grają bardzo dobrze (czysto, lekko chłodnie - super brzmi techno, metal itd. gorzej z rapem). Jeżeli za drogo, to przejdź się do Neonetu. Większość gra na podobnym poziomie, więc dyskutować nad tym nie ma sensu.

ok, dzięki.

 

 

czekam jeszcze na inne propozycje mp3 [ew. mp4].

dobrze bylo by gdyby byl wyswietlacz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...