Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DimenstioN] Nowa serwerownia... - Co byście wybrali?


DimenstioN

Jaki serwer wybieracie?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Serwer [Minecraft]

  2. 2. Serwer [Counter Strike 1.6]

    • Zombie Mod
    • JailBreak
    • Cod Mod
    • Inne ( Napisz w komentarzu )
  3. 3. [Inne]

    • Żadne z powyżych, jakieś inne ( napisz w komentarzu jaki )
    • ta serferownia nie wypali pefnie nikt nie bendzie graci jestem gupi NIE ROBICI SERWERA!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do was pytanie.
Powstaje nowa serwerwonia, DimenstioN.
Szukamy pierw, odpowiedniej gry, gdzie zrobimy GŁÓWNY SERWER.
Podanie, na rangi będzie założone na osobnym temacie.
Prosimy o wybranie serwera.
Pozdrawiamy.

Opublikowano

Nie rożróżniacie podstawowych pojęć, a chcecie serwer robić? Kiepski pomysł.

 

Cytuję:

 

Serwerownia – wydzielone pomieszczenie będące środowiskiem pracy komputerów pełniących rolę serwerów, a także aktywnych i pasywnych elementów sieci komputerowych. Urządzenia te są umieszczane najczęściej w szafach stelażowych (rackowych) wewnątrz serwerowni.

 

To, co Wy robicie, to nie serwerownia, tylko sieć serwerów, no chyba, że budujecie pomieszczenie o wilgotności 45% i temperaturze powietrza 20 °C i wkładacie tam maszyny o wartości 50.000 PLN.

Skoro tak, to zwracam honor.

#topic: W sieci serwerów, podkreślam sieci serwerów najpierw chciałbym zobaczyć porządnego MiniGames. Survivale i Hardcore'y już mi się znudziły, a pod sieci serwerów gorzej się nadają.

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

I co myślicie że na starcie będzie cały serwer? Aby to wg wypaliło trzeba mieć dobrą maszynę, ogarniętą ekipę, autorskie pomysły pluginy, i co najważniejsze kilku Youtube'rów po kilka tys subow, a więc życzę powodzenia :)

fmspapng_eerqqes.png

Opublikowano

Nie rożróżniacie podstawowych pojęć, a chcecie serwer robić? Kiepski pomysł.

 

Cytuję:

 

To, co Wy robicie, to nie serwerownia, tylko sieć serwerów, no chyba, że budujecie pomieszczenie o wilgotności 45% i temperaturze powietrza 20 °C i wkładacie tam maszyny o wartości 50.000 PLN.

Skoro tak, to zwracam honor.

#topic: W sieci serwerów, podkreślam sieci serwerów najpierw chciałbym zobaczyć porządnego MiniGames. Survivale i Hardcore'y już mi się znudziły, a pod sieci serwerów gorzej się nadają.

Przepraszamy, już poprawiam.

PS: Także myślę o Minigrach, ponieważ mniej pracy niż robienie RPG i innych, a wiele wiele więcej rozgrywki.

A jak się znudzi na Minigrach jakaś zabawa itd, to można wejść do innej.

Pozdrawiam i dziękuje.

I co myślicie że na starcie będzie cały serwer? Aby to wg wypaliło trzeba mieć dobrą maszynę, ogarniętą ekipę, autorskie pomysły pluginy, i co najważniejsze kilku Youtube'rów po kilka tys subow, a więc życzę powodzenia :)

Wypali wypali.

- Maszyne nie kupujemy, kupujemy serwer z dużyyyyymi GB. ( Później podam)

- Ogarnięta ekipa ( Jest już podanie )

- Autorskie pluginy ( Będą )

- Youtuberzy? Niektóre serwery, które NIE MAJĄ REKLAMY NA YOUTUBE tylko na mpcforum itd, mają po kilka set ludzi online, ale youtuberów szukamy :)

Opublikowano

Nieźle się uśmiałem czytając wyżej post autora...
A co do tematu to wytłumacz nam to co jest serwer z dużymi GB :)

;-) ;-)

Opublikowano

Informujemy, że prawdopodobnie główny serwer, to będą MINIGRY.
Inne serwery? - Nie wiemy jakie.
Głosujecie na JAKIŚ INNY (PIŚCIE W KOMENTARZU) A nie piszecie jaki ma być.
Pozdrawiam.

Opublikowano

Informujemy, że prawdopodobnie główny serwer, to będą MINIGRY.

Inne serwery? - Nie wiemy jakie.

Głosujecie na JAKIŚ INNY (PIŚCIE W KOMENTARZU) A nie piszecie jaki ma być.

Pozdrawiam.

Jeśli tak bardzo chcesz jakiś inny serwer to może to być Sky Block. Ogarnięty Sky Block z autorskimi pomysłami byłby popularny.

 

 

 

(PIŚCIE W KOMENTARZU)

Raczej popraw to na piSZcie

Opublikowano

Wypadałoby najpierw stworzyć jeden serwer, a dopiero potem zakładać sieć xD

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...