Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Zamieszczajcie Info Czym Się Różni Polski Global Od Innych.


matrixz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Nie widziałem nigdzie tuta gdzie były opisane Globalne serwery więc mój pomysł to żebyście mogli pisać w tym temacie przykład:

-Metin2.co.kr (różne lvl itemów lecz gdy ulepszamy mamy inny większy lvl raty minimum większe od Globala polskiego). ~Matrixz

-Metin2UK (Serwer jest niemal identyczny trochę trudniejszy od naszego pl xD).

TAK TO MA WYGLĄDAĆ TUT BĘDĘ EDYTOWAŁ JEŻELI KTOŚ PODA WG WZORU INFORMACJE O GLOBALU. OCZYWIŚCIE BĘDZIE TO NAGRADZANE ZAPRASZAM.!!!

 

MOŻNA PODKLEIĆ BO TAK BĘDZIE SIĘ WALAŁ A SZKODA BY BYŁO. ;]

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

up do 6 lvl sie dostaje 99% expa do 22 jest 90 % expa a potem normalnie po 1 -10 %

Koniec z privami

 

 

Sura WP 6 lvl+ na metin2.us ON

 

 

@PrOpOp

 

Pomogłem???  Daj -
  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

na metin korea np nimfa jest od 60levela by wbic skilla G wsytarczy 10ku

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Metin2.sg

 

Mili ludzie, da się dogadać z adminami etc. Ceny nie, aż tak strasznie drogie, IS na start.

DAJ MINUSA

To nic nie kosztuje.

 

Bo liczy się tylko dobra zabawa, ta.

Opublikowano

Możecie powiedzieć czy na metin 2 korea grają jacyś polacy ,oraz co tam jest takiego ciekawego ?

Polacy grają ale jest ich tam zaledwie garstka

hmm moim zdaniem nie oplaca sie tam grać bo jest jeszcze trudniej zrobić eq niż naPLu tam fms +7 sr 2% chodzi po 100kk

Opublikowano

@up

Wow skąd masz takie info?

Na PLu jest ok 30-37% na pomyslne przeczytanie ku.

Skad wiem?

3 postacie na kazdej po 3-4 skille do G poprowadzone.

Kazda postac miala w kazdym skillu wlasnie taki wspolczynnik.

Prowadzilem taki zeszycik i nadal prowadze dla surki WP.

Co do USa to nie mam pojecia, bo nigdy nie gralem.

 

@topic

gralem na SEA troche czasu i powiem ze chyba najlepszy global.

Ceny przyzwoite, gracze tez spoko, popisac mozna itd.

Co do koreana to mi sie exp nie podobal, bo na 1 czy tam 2 serwie byl wolniejszy od PLa.

Ogolnie czekam na m2 od WZ ciekawe jak teraz gre zepsuja przez ich chec na $$

sygna2edited5.jpg
  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...