Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić wejście na serwer tylko z najnowszą wersją TS3?


FredDurst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 

Skrypt zewnętrzny od strony VPSa.

 

 

Nieprawda, edytujesz bazę danych teamspeak-a "ts3server.sqlitedb", programem "sqlitebrowser_200_b1_win".

Wchodzisz w tabele "server_properties" i edytujesz "virtualserver_min_client_version" :)

Jeśli się przydało kliknij LubieTo !

Konfiguracja serwerów TeamSpeak 3.

Kontakt: PW, Skype: HeXoReK

Opublikowano

 

 
 

 

Nieprawda, edytujesz bazę danych teamspeak-a "ts3server.sqlitedb", programem "sqlitebrowser_200_b1_win".

Wchodzisz w tabele "server_properties" i edytujesz "virtualserver_min_client_version" :)

 

 

O nie wiedziałem ;-)

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

 

 
 

 

Nieprawda, edytujesz bazę danych teamspeak-a "ts3server.sqlitedb", programem "sqlitebrowser_200_b1_win".

Wchodzisz w tabele "server_properties" i edytujesz "virtualserver_min_client_version" :)

 

 

Może jakoś dokładniej opisać ? bo nie mam virtual_min_client_version :) 

Opublikowano

Może jakoś dokładniej opisać ? bo nie mam virtual_min_client_version :)

 

Wchodzisz w tabele "server_properties" i edytujesz "virtualserver_min_client_version" ,jeśli nadal nie dasz rady napisz na Skype to ci pomogę :)

Jeśli się przydało kliknij LubieTo !

Konfiguracja serwerów TeamSpeak 3.

Kontakt: PW, Skype: HeXoReK

Opublikowano

78992612261866157501.jpg

 

Mam tylko takie coś :D

W BrowseData -> Server_Properties -> virtualserver_min_client_version

Jeśli się przydało kliknij LubieTo !

Konfiguracja serwerów TeamSpeak 3.

Kontakt: PW, Skype: HeXoReK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...