Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Battlefield Bad Company 2 problem z rejestracją kodu.


Gott

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Rok temu zakupiłem Battlefielda bc2. Gra została zakupiona w wersji pudełkowej (w empicu).

Chciałbym dodać tą gre do swojej biblioteki origin ze względu na zakupiony dodatek vietnam, ale nie moge z powodu wiadomości wykorzystany kod produktu. Gra jest moja i napewno nie zarejestrowna. Chodź myślę że może być to problem podawania kodu przy instalacji i przy grze na multiplayerze.

Bardzo chciałbym dodać ta gre do swojej biblioteki ale z powyższych przyczyn ciągle pisze mi WYKORZYSTANY KOD PRODUKTU.

Pomocy

Gott

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

W którymś temacie ktoś kiedyś napisał że trzeba się do supportu odezwać i podobno pomagają. Sam miałem to zrobić ale jakoś się zabrać za to nie moge :P

Opublikowano

Zapewno dużo zamieszania z tym supporem, a nawet nie wiem jak się za to zabrać. Gra działa dobrze bez dodawania na origina to może sobie trzeba odpuścić.....

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Zapewno dużo zamieszania z tym supporem, a nawet nie wiem jak się za to zabrać. Gra działa dobrze bez dodawania na origina to może sobie trzeba odpuścić.....

Jeśli dobrze zrozumiałem, stworzyłeś konto żeby pograć na multi i tam podałeś kod? Gra chyba będzie na tamtym koncie.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Tak dobrze zrozumiałeś. Ale chciałbym również mieć bf na originie, aby był zawsze pod ręką.

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Opublikowano

Tak dobrze zrozumiałeś. Ale chciałbym również mieć bf na originie, aby był zawsze pod ręką.

Zaloguj się na tamto konto na originie.

461151420292002410470.png
Opublikowano

Ok zalogowałem się na koncie origin poprzez swojego (jedynego) meila.

Zapraszam strona promowana przez Cd action z darmowymi kodami do gier wzamian za zdobywanie punktów.Osobiście wypłaciłem ze strony około 50zł. http://dogry.pl/r/radzio156

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...