Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przekladać eq z bota na shop lub postać główną?


czosnek90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak feniks napisał :D

Rób to poprzez "pośredników".

Najlepiej jakbyś miał 3 różne konta w tym bot'a i każde konto założone na innym nie powiązanym meilu i ip.

Opublikowano

A co jeśli bot i główna postać jest założona na tym samym ip

I co z yangami

Ogolnie jak banują to dają bana na każde konto na tym samym mailu.

 

A co do yangów to kupuj itemy przez tobołek.

Opublikowano

Mogą również banować po powiązaniach IP.

Dlatego najlepiej robić konto przez proxy lub reset routera jeśli masz neostrade i masz nowe IP :)

Opublikowano

ZaleŻy o jaki serwer chodzi na plu banuja rzadko jeśli już to tylko blokuja konto na którym używałeś bota.Na privach już inna bajka tam mogą cię zbanować na ip jak i powiązane konta.

 

Opublikowano

Za przerzucanie przez ziemię też jest ban moi drodzy. Handel więc nie gra roli.

 

Nie możecie przerzucać przedmiotów na dane konto więcej niż dwa razy w ciągu bodajże trzech tygodni. Jeżeli przełożycie trzy razy to macie już szansę dostać bana.

who cares?

Opublikowano

Nie.

 

dziwne bo na początku TBD użyłem kilku botów z mpc też każdy pisał że nie banuja wydałem z 200 zł na IS zostawiłem sobie postac na noc Online wchodze rano a tu banik na all konta ;)

 

wiec lepiej uwazac

Opublikowano

dziwne bo na początku TBD użyłem kilku botów z mpc też każdy pisał że nie banuja wydałem z 200 zł na IS zostawiłem sobie postac na noc Online wchodze rano a tu banik na all konta ;)

 

wiec lepiej uwazac

 

Na all konta nie na IP.

Jakbyś dostał na IP byś nie mógł nawet wejść na stronę główną globala.

Opublikowano

A co z kupowaniem przez zrobienie sklepu???

 

koledzy wyżej napisali Ci najlepszy sposób. BOT --> Noob Char --> Główna postać ;)

logo.png

Opublikowano

Polecam sposób  Ja -> Kuzyn -> JA     Czyli ja daje kuzynowi itemek on robi relog i podaje mojej postaci a ja  np. potki wtedy w logach jest wymiana i ktoś pomyśli że itemek został sprzedany po boceniu ;) .

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Ja polecam przez glebe przerzucać 

 

 

 

Na all konta nie na IP.

Jakbyś dostał na IP byś nie mógł nawet wejść na stronę główną globala.

Kur*a co ty pierdo*isz , gówno sie znasz

Po 1 jeśli zbanują cie zbyt wiele razy za bota np TBD.

Nie będziesz mógł sie zalaogować na ten serwer żądnym kontem będzie całyu czas

zostaniesz połączony z serwerem i to taki jakby ban na ip , wiec zastanów sie 

zanim takie głupoty siejesz.Ale jak np wyrwiesz "bana na ip " na tbd , to na wszytkich innych servach pla możesz grać jbc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...