Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mikropłatność? Która klasa? Jaki serwer PvE?


Symon7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Zaczynam przygodę z tera online eu i mam kilka pytań.

 

1. System mikropłatności jest dobry czy zły, bo słyszałem coś o sprzedawaniu doświadczenia w item shopie.

2. Która z klas podanych poniżej radzilibyście mi wybrać? Nie chce żeby moja postać była łatwa bo raczej chce sie troche pomęczyć.

Moimi faworytami są : archer, berserker, lancer.

Głównie chodzi mi o pvp.

3. Na jakim serwerze PvE gra najwięcej Polaków? 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam

 

Zaczynam przygodę z tera online eu i mam kilka pytań.

 

1. System mikropłatności jest dobry czy zły, bo słyszałem coś o sprzedawaniu doświadczenia w item shopie.

Pierwszy raz coś takiego słyszę. W TeraShop'ie są głównie kostiumy i bajery do zmiany wizerunku postaci :D

 

2. Która z klas podanych poniżej radzilibyście mi wybrać? Nie chce żeby moja postać była łatwa bo raczej chce sie troche pomęczyć.

Moimi faworytami są : archer, berserker, lancer.

Głównie chodzi mi o pvp.

Hmmm skoro głównie do PvP, do polecam lancera, bardzo pożyteczna i dająca fun postać :D

 

3. Na jakim serwerze PvE gra najwięcej Polaków? 

Arcadia / Fraya

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Również ;)

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

ale żeby sobie pograć to  pvp to najpierw trzeba level wbić, a solo grindowanie w TERZE jest mozolne,monotonne i cholernie nudne (kazdy quest to zabij x przynies y, odnajdz z, pogadaj z v etc), a już 3 razy bardziej jako lancer/priest....

 

więc ostrzegam... jak nie masz przyjaciół do party to znudzi ci sie szybko

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...